Uporządkujcie swoje życie – poradniki psychologiczne

Czujecie, że spokój to coś, czego właśnie teraz najbardziej Wam potrzeba? A może szukacie skutecznej drogi do osiągnięcia wewnętrznej równowagi? Poza tym w życiu nie brakuje kwestii, w których nierzadko potrzebujemy podpowiedzi czy wsparcia. Już dziś więc uporządkujcie swoje życie i przekonajcie się, że od znalezienia drogi do szczęścia i dobrego samopoczucia dzieli was zaledwie kilka kroków.

W dzisiejszym zestawieniu podrzucam wam kilka poradników psychologicznych, które ułatwią wam wprowadzenie zmian w życiu. Zwrócą waszą uwagę na kwestie, które nierzadko trapią nas wszystkich. Autorzy tych książek podpowiedzą wam, co zrobić, by niewielkimi krokami zapoczątkować lawinę dobrych zmian.

Uporządkujcie swoje życie

Nie jesteś tym, co masz - kup na TaniaKsiazka.plNie jesteś tym, co masz

Peter Walsh w tym poradniku skupia się na emocjach, których przepracowanie przy pozbywaniu się rzeczy, jest dużym wyzwaniem i niezwykle cennym doświadczeniem. Jeśli czujecie, że wokół siebie gromadzicie nadmiar niepotrzebnych rzeczy i bibelotów, ta książka jest właśnie dla was. Autor, prowadząc was przez proces redukcji posiadanych przedmiotów, pomaga zrozumieć, że nie jesteście tym, co macie, a tym, co czujecie.

Książka już dostępna.

Jak się nie wstydzić - sprawdź na TaniaKsiazka.plJak się nie wstydzić

W życiu człowieka są takie kwestie, które zwyczajnie go zawstydzają. Często dzieje się tak, ponieważ myślimy, że jesteśmy jedynymi, którym się przydarzają. Ten poradnik pokaże wam, że to nic bardziej mylnego. Autorka, lekarka dermatolog z ogromnym doświadczeniem zawodowym, bez skrępowania, z humorem i wyrozumiałością opowiada o strefach tabu i tematach tabu ludzkiego ciała.

Książka już dostępna.

Uporządkujcie swoje życie - sprawdź na TaniaKsiazka.plWsparcie dla dorosłych dzieci alkoholików

To nowe wydanie kultowego już poradnika, który pomógł tysiącom osób. Ta wyjątkowa książka w dobitny sposób pokazuje, co dzieje się z dzieckiem dorastającym w cieniu choroby alkoholowej rodzica. Poza tym autor przystępnie i z empatią wyjaśnia, skąd bierze się uzależnienie (i współuzależnienie). Do tego przedstawia jego schemat na tle całego wielopokoleniowego systemu rodzinnego.

Książka już dostępna.

Uporządkujcie swoje życie - sprawdź na TaniaKsiazka.plJak przestać się martwić

Jeśli czujecie, że w zamartwianiu się (często bez powodu) jesteście mistrzami, ta propozycja jest właśnie dla was. Autor w poradniku zdradza, jak zamartwianie się zaczęło działać na waszą korzyść. Ponadto dowiecie się, jak skutecznie mierzyć się z problemami różnego rodzaju. A do tego rozumiecie źródła swoich lęków i nauczycie się sprawnego podejmowania przemyślanych decyzji.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.

Jak kochać w XXI wieku - sprawdź na TaniaKsiazka.plJak kochać w XXI wieku

Czasy Tindera sprawiły, że miłość i uczucia weszły na zupełnie nowy etap. Nie zawsze jesteśmy też w stanie zrozumieć, co właściwie się z nami dzieje. I w związku z tym z pomocą przychodzi wam Olga Kamińska, doktor psychologii. Stworzyła współczesny przewodnik po miłości, który pokazuje, że możecie znaleźć spełnienie tam, gdzie poprzednie pokolenia nawet nie szukały.

Książka już dostępna.

Praktyka uważności dla początkujących - kup na TaniaKsiazka.plPraktyka uważności dla początkujących

Nie raz i nie dwa słyszeliście, że bardziej uważne i świadome przeżywanie danej chwili sprawia, że nasze życie staje się pełniejsze. Chcielibyście nauczyć się doceniać proste rzeczy dnia codziennego, ale cała ta uważność zdaje się was przerastać w ciągłym biegu? Oto z pomocą przychodzi wam autor tego poradnika. Dostarcza odpowiedzi, spostrzeżeń i wskazówek, które pomogą, chwila po chwili, przestawiać świadomość tak, aby nasz kontakt z samym sobą i ze światem był pełen przestrzeni i światła.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.

Przeczytaj także