Ukryte działania – światowy fenomen!

Ukryte działania to powieść, której autorką jest Margot Lee Shetterly. Książka na polskim rynku ukaże się już 23 lutego 2017 roku i gwarantujemy, że warto poświęcić jej uwagę. Na świecie pisarka zdobyła już miliony fanów a historia zauroczyła nawet hollywoodzkich producentów filmowych. I tym sposobem odbiorcy mają okazję podziwiać ekranizację, której produkcją zajęło się studio 20th Century Fox. Do polskich kin film wejdzie dzień po premierze książki, czyli 24 lutego bieżącego roku.

Ukryte działania – opis fabuły

To oczywiste, że geniusz nie zna rasy. Wysoki poziom inteligencji przejawia się niezależnie od płci, pochodzenia oraz poglądów. A kiedy dodamy do tego odwagę, która nie zna przecież granic, mamy mieszankę idealną.

Powieść Margot to niezwykle porywająca historia o grupie wyjątkowych kobiet. I chociaż w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju techniki i technologii to obecnie wiemy o nich bardzo niewiele. A czasem nawet nic. To za ich sprawą amerykański sen o podboju kosmosu wyszedł ze sfery marzeń i stał się możliwy. Utalentowane matematyczki w świecie przepełnionym mężczyznami walczą zacięcie o należny im szacunek i miejsce w czołówce. A przeszkód do pokonania jest wiele. Wciąż bowiem panuje haniebna segregacja rasowa i płciowa.

Największym atutem owej powieści jest jej autentyczność. Autorka stworzyła ją dzięki setkom przeprowadzonych rozmów, wywiadów i niezwykle żmudnej, naukowej pracy badawczej. Udało się jej przy tym z morza informacji wyłowić te najistotniejsze, które nakreśliły wielobarwny i intrygujący obraz pewnej epoki. Nie omijając jej blasków i cieni.

Przypominamy, że książka Ukryte działania w sprzedaży pojawi się 23 lutego bieżącego roku. Zaś film oparty na owej historii premierę w polskich kinach będzie miał 24 lutego 2017 roku.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także