Tydzień z Kryminałem. Kryminał i sensacja do -40%

Startuje Tydzień z Kryminałem!

W dniach 30 maja – 5 czerwca wszystkie książki z działu Kryminał i sensacja kupisz w promocji do -40%!

Tydzień z Kryminałem w TaniaKsiążka.pl

Skorzystaj z chwili wolnego czasu w czerwcowy Dłuuuugi Weekend, Nie daj się wciągnąć słodkiemu lenistwu, wyciągnij nogę z jeziora i zamów książkę. Wejdź w mroczny klimat krwawych namiętności, instynktów i spraw pozornie nie do rozwiązania.

Tydzień z Kryminałem ustrzel świetną książkę, w promocyjnej cenie! 🙂

Do wyboru do koloru: kryminały polskie, hiszpańskie, skandynawskie i wiele innych; nowości, klasyki gatunku, książki nagradzane – spełnienie marzeń!

Tydzień z Kryminałem – sprawdź, które książki kupisz do nawet – 40% taniej!

Jeżeli nie wiesz, co wybrać, to polecamy kilka książek:

Dam co to wszystko Dolores Redondo

Ta książka to bestseller 2017 roku w Hiszpanii. Lubisz mroczne i zawikłane historie rodzinne ze zbrodnią w tle? W takim razie to książka idealna dla Ciebie!

Manuel po śmierci męża – Alvaro, przyjeżdża w rodzinne strony ukochanego. Okazuje się, partner miał przed nim wiele tajemnic. Rozwiązanie zagadki śmierci Alvaro, wiąże się ze zgłębieniem przeszłości jego rodziny. Przeszłości, która z każdym odkrytym elementem zaskakuje i rani, bo udowadnia Manuelowi jak słabo znał męża.

 

Czerwony Pająk Katarzyna Bonda

Ostatnia część serii o profilerce Saszy Załuskiej.

Córka Saszy została uprowadzona i nadal nie udało się jej odnaleźć. Sasza również znika bez śladu, a w starej torpedowni znaleziono ciało, które przypomina zaginioną profilerkę. Jesteś ciekawy co dalej? Kup książkę w promocyjnej cenie i przekonaj się sam. 😉

Outsider Stephen King

Najnowsza książka Kinga jest niepokojącą i wciągająca opowieścią. Daj się poprowadzić mistrzowi gatunku, po Flint City, by odkryć kulisy bestialskiej zbrodni. Tor, w jakim podąża historia szokuje.

Dowody nie pozostawiają wątpliwości, że sprawcą zabójstwa jedenastolatka, jest jeden z najbardziej lubianych obywateli – Terry Maitland. Sprawa wydaje się oczywista. Czy Terry faktycznie ma drugie, mroczne oblicze? Dowiesz się tego, czytając książkę.

 

Tylko umarli wiedzą, Ryszard Ćwirlej

Za tę książkę Ryszard Ćwirlej dostał Nagrodę Wielkiego Kalibru 2018. Uznano ją za najlepszy polski kryminał 2017 roku.

Akcja powieści toczy się w 1932 roku. Antoni Fisher pomaga dawnemu przyjacielowi w rozwikłaniu zagadki śmierci działacza komunistycznego.

Przypominam, Tydzień z Kryminałem, promocja do -40% na książki z działu „Kryminał i sensacja” trwa tylko do 5 czerwca.

Kliknij po listę wszystkich tytułów objętych promocją! >> Tutaj!

Tydzień z Kryminałem w TaniaKsiążka.pl

Przeczytaj także