Tydzień z poradnikiem do 40% taniej!

Większość z nas nie ma tego komfortu, jakie daje posiadanie specjalistycznej wiedzy na każdy temat. Na szczęście specjaliści w swoich dziedzinach chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w poradnikach. Jeżeli jest jakiś temat, który nas dotyczy i wydaje się nam ciekawy, warto sięgnąć po odpowiedni poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Tydzień z poradnikiem do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Poradniki mają tę cudowną właściwość, że podają trudne informacje w przystępny sposób i zawierają mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących tego, jak zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce. Nie ważne czy interesują Cię zagadnienia związane ze zdrowiem, związkami, odchudzaniem, czy biznesem, w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Tym bardziej że właśnie zaczynamy Tydzień z poradnikiem, a to znaczy, że obniżyliśmy ich cenę nawet do 40%!

Tydzień z poradnikiem do 40% taniej! >>

Daj sobie szansę na to, żeby wiedzieć więcej, bo dzięki tej wiedzy będziesz mógł rozwiązać wiele ze swoich problemów. Bo poradniki są właśnie od rozwiązywania problemów.

Sprawdź poradniki tańsze o nawet 40%! >>

Warto zwrócić uwagę na te poradniki:

Tydzień z poradnikiem do 40% taniej! w TaniaKsiazka.plWeź wyjdź!  Patryk Świątek

To wyjątkowy poradniko-przewodnik, dzięki któremu odkryjesz piękno wyjątkowych regionów Polski. To zbiór spacerów inspirowanych postaciami związanymi z odwiedzanymi miejscami, np.: spacerowi po Puszczy towarzyszy wspomnienie Simony Kossak. To książka, którą możesz zabrać w podróż, ale jest też tak ciekawa, że możesz ją aktywnie czytać na domowej kanapie. 😉

 

 

Tydzień z poradnikiem do 40% taniej! w TaniaKsiazka.plTwoja krew nie kłamie Sabine Linek

Dowiesz się z niej, jak wiele można wyczytać z ludzkiej krwi. Autorka odpowiada na wiele pytań dotyczących popularnego badania żywej kropli krwi. Dostajemy też mnóstwo wskazówek, które pomogą zinterpretować wyniki badania. Autorka dzieli się też autorską kuracją SanaZon, która pomaga przywrócić organizmowi równowagę kwasowo-zasadową., uzupełnić niedobory witamin i składników odżywczych oraz pozbyć się toksyn.

 

Tydzień z poradnikiem do 40% taniej! w TaniaKsiazka.plWspółczesna bogini Roxana Bowgen

To poradnik inspirowany biografią autorki. Dzięki niemu dowiesz się tego, jak znaleźć wewnętrzną równowagę i w jaki sposób ustawiać priorytety. To książka, dzięki której sięgniesz do swojego wnętrza, żeby lepiej siebie poznać i zrozumieć.

 

 

 

Wszystkie poradniki do 40% taniej >>

Tydzień z poradnikiem do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Promocja trwa tylko do 11 września!

Przeczytaj także