Trzy i pół sekundy – Amanda Prowse

Trzy i pół sekundy - kup na TaniaKsiazka.plTrzy i pół sekundy to najnowsza powieść Amandy Prowse, która w sprzedaży pojawi się już 16 czerwca bieżącego roku. Autorka serca Czytelniczek na całym świecie skradła, takimi powieściami jak Świąteczna kafejka czy Córka doskonała. Wszystkie jej książki łączy przewijający się motyw współczesnych historii miłosnych. Głównymi bohaterkami są oczywiście kobiety, przed którymi los stawia trudne wyzwania.

Najnowsza lektura z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dotychczasowym wielbicielkom twórczości pisarki. Nie miałyście jeszcze do tej pory okazji zapoznać się z historiami stworzonymi przez Prowse? Zachęcamy do nadrobienia zaległości, bo naprawdę warto.

Trzy i pół sekundy oraz kruchość życia

Czytelniczki w książce pt. Trzy i pół sekundy znajdą wszystko to, za co pokochały twórczość Amandy Prowse. Ta niezwykle wzruszająca historia poruszy serce każdego, kto po nią sięgnie. Sam tytuł jest nie bez znaczenia, nawiązuje bowiem do pewnej statystyki. Okazuje się, że co trzy i pół sekundy sepsa zabija jednego człowieka na świecie. W skali roku na tę chorobę zapada ponad 750 tysięcy osób.

Przed podobnym problemem, Amanda Prowse stawia bohaterów najnowszej powieści. Grace i Tom Penderford to zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Mieszkają wraz z małą córeczkę Chole w sielankowym domu na angielskiej prowincji. Otoczeni przyrodą, ciszą i spokojem wiodą wręcz bajkowy żywot, skupiając się na wychowaniu dziecka.

Los jednak bywa przewrotny, w tym wypadku postanowił nie oszczędzać bohaterów. Mała dziewczynka, która jest oczkiem w głowie rodziców, zapada na ciężką chorobę w wieku trzech lat. Wieśc o tym, że Chole zachorowała na sepsę, spada na małżeństwo jak grom z jasnego nieba. Taki obrót sprawy na zawsze rozbija szczęśliwą rodzinę, a rodzicom odbiera najukochańszą córkę.

Grace i Tom stoją w obliczu niewyobrażalnej tragedii. Przed nimi najtrudniejsze chwile, w których będą musieli poradzić sobie z cierpieniem. Obydwoje jednak będą próbować ocalić swoje serca i walczyć o miłość. Czy zdołają przetrwać tę próbę?

Przypominamy, że książka pt. Trzy i pół sekundy w sprzedaży pojawi się 16 czerwca 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także