Książka Patryka Vegi o służbach specjalnych już od 28 kwietnia w sprzedaży

pieczonka - CopyJuż 28 kwietnia 2016 roku będzie miała miejsce premiera książki Patryka Vegi Służby specjalne. Podwójna przykrywka. Ujawni ona to, czego w telewizji ani w radiu nie usłyszycie. Poznacie rzeczywiste warunki funkcjonowania służb specjalnych i świata przestępczego.

Patryk Vega przyzwyczaił swoich czytelników do brutalnych i bezwzględnych historii o realiach pracy w polskiej policji. Historii przedstawiających rzeczywistość ludzi, którzy decydując się na służbę społeczeństwu, zmuszeni są do wielu wyrzeczeń. Często osamotnieni i balansujący na cienkiej linii pomiędzy dobrem i złem.

W swojej trzeciej książce Służby specjalne. Podwójna przykrywka przedstawia postać Jarosława Pieczonki. Byłego funkcjonariusza kontrwywiadu wojskowego, przykrywkowca i najemnika. Jarosław Pieczonka może pochwalić się udziałem w wielu akcjach inwigilacyjnych, które pozwoliły rozpracować służby specjalne oraz gangsterskie ugrupowania na Wybrzeżu. Z kolei u wybrzeży Somalii razem z byłymi komandosami SAS i Royal Marines ochraniał statki i walczył z piractwem. Zdobył przychylność wielu wpływowych ludzi w Polsce, w tym biznesmenów, polityków czy też szefów mafii.

Człowiek skrywający wiele zdumiewających tajemnic, którymi dzieli się z autorem książki. Służby specjalne. Podwójna przykrywka to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób zainteresowanych realiami funkcjonowania policji i świata przestępczego w Polsce. Patryk Vega to autor, który przedstawia świat w obiektywny sposób, więc możecie się przygotować na kolejna mocną i interesująca lekturę.

Dwie wcześniejsze książki Patryka Vegi, Złe psy. W imię zasad oraz Złe psy. Po ciemnej stronie mocy wydane zostały w 2015 roku. Opowieści z twardego i bezkompromisowego świata policji po dziś dzień zbierają wiele pochlebnych recenzji. Jednak Patryk Vega to nie tylko autor bestsellerowych książek, to także jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów i scenarzystów. Rozsławiły go takie filmy jak chociażby Pitbull czy Służby Specjalne.

Przeczytaj także