Trzeci tom serii Więcej już niebawem!

Trzeci tom serii Więcej - kup na TaniaKsiazka.plTrzeci tom serii Więcej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Jay McLean. Najnowsza książka pisarki pt. Więcej niż on na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 14 sierpnia 2019 roku. Poza tym wspomnianą pozycją powinny zainteresować się wszystkie wielbicielki literatury kobiecej, romansów współczesnych czy Young Adult. Warto tutaj dodać, że książki McLean cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. To powieści o uczuciach, które składają się na intrygującą serię dla pasjonatek trudnych romansów. W związku z tym błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealny moment. Sprawdźcie, co takiego mają w sobie książki Jay McLean!

Trzeci tom serii WięcejWięcej niż on

Każdego ranka stajesz przed wyborem: możesz dalej śnić lub obudzić się i ruszyć w pogoń za marzeniami. Bohaterami tej części są Logan i Amanda. Dziewczyna postanawia, że w końcu będzie żyć tylko i wyłącznie dla siebie, nie dla kogoś innego. Ponieważ randki były ostatnią rzeczą, na jaką miała obecnie ochotę. Poza tym bohaterka wiedziała, że powinna zrobić mnóstwo rzeczy, zanim stało się to, co się stało. Nie zdawała sobie wtedy sprawy, że zostało im tak mało czasu. Długo zastanawiała się nad tym, czy ich dusze są splecione. Jeśli on przestanie oddychać, ona również, jeśli on umrze, ona też.

Szybko jednak okazało się, że mimo rozstania dziewczyna żyła i była przytomna. Jednak nie zobaczyła go już nigdy potem. Ponieważ nie przyszedł do niej, po prostu odszedł bez słowa.

Chłopak, który uciekł do Afryki i dziewczyna, która uczyła się żyć na nowo bez niego przy wsparciu brata i przyjaciół. Nie widzieli się rok. Logan wraca, ale musi zmierzyć się z przeszłością. Dziewczyna podejmuje decyzję, aby mu w tym pomóc. Czy razem uda im się skleić złamane serca? Czy jest jeszcze dla nich szansa?

Przypominamy, że trzeci tom serii Więcej będzie dostępny w sprzedaży od 14 sierpnia bieżącego roku. Książkę pt. Więcej niż on znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także