Top 5 romansów Wydawnictwa Kobiecego. Nowości

Początek roku na rynku wydawniczym był niezwykle urodzajny. W we wszystkich gatunkach znalazło się wiele prawdziwych literackich pereł, które zostaną z nami na dłużej. Jednak ja chciałabym się przyjrzeć książkom, które niczym kardiologiczne farmaceutyki, od Nowego Roku zdążyły już pozytywnie wpłynąć na prace damskich serc. Sprawdźmy zatem top 5 romansów z Wydawnictwa Kobiecego, które miały premiery w styczniu i lutym 2021, a których nie można pominąć, zrywając już marcowe kartki z kalendarza. 

Top 5 romansów Wydawnictwa Kobiecego Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Top 5 romansów Wydawnictwa Kobiecego

Przypadkowy narzeczony. Cztery wesela. Tom 1 Denise Grover Swank

Przypadkowy narzeczony Sprawdź TaniaKsiazka.pl >>

Zacznę od humorystycznej, ciepłej i romantycznej opowieści Przypadkowy narzeczony, autorstwa bestsellerowej pisarki Senise Grover Swank, która rozpoczyna serię Cztery wesela. Główna bohaterka, Megan zrywa zaręczyny, gdy dowiaduje się, że jej partner ją zdradza. Jednak ukrywa ten fakt przed rodziną, bojąc się gwałtownej reakcji rodziny. Kilka dni przed wyznaczoną datą ślubu planuje odwiedzić bliskich, chcąc im wyznać prawdę. Odczuwa ogromny stres, dlatego do samolotu wsiada pod wpływem alkoholu i leków na chorobę lokomocyjną. Niestety, podczas lotu jej stan się pogarsza i dziewczyna nie jest w stanie wysiąść z samolotu o własnych siłach. 

Pomaga jej Josh, współpasażer, który wybrał się w podróż z bardzo ważną misją ratowania firmy przed bankructwem. Żeby tak się stało, musi udowodnić, że projekty będące ostatnią deską ratunku, zostały skradzione. W samolocie odurzona Megan opowiada mu wydarzenia ostatnich dni. Dziewczyna nie jest w stanie sama opuścić samolotu, dlatego Josh jej pomaga. Na lotnisku rodzina dziewczyny przez pomyłkę bierze go za jej przyszłego męża. Chłopak jednak wcale nie wyprowadza ich z błędu. Para postanawia udawać zaręczonych, umawiając się na rozstanie jeden dzień przed ślubem. Czy tak się jednak stanie? Czy może jednak może zrodzi się między nimi prawdziwe uczucie?

Doświadczenie nakazuje mi przypuszczać, że tak, ale kto wie? Warto zatem sięgnąć po książkę Przypadkowy narzeczony, która czeka w tym miejscu.

Wydawnictwo Kobiece lubi rozpieszczać swoich czytelników, dlatego bardzo często udostępnia darmowe fragmenty wydawanych powieści. Tak jest również i tym razem:

>> Czytaj fragment książki <<

Już w kwietniu pojawi się druga część serii, pt. Stara miłość nie rdzewieje. W naszej księgarni możesz ja zamówić przedpremierowo, klikając w ten link.

Klub Książki. Bromance. Tom 1 Lyssa Kay Adams

Klub Książki Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Klub książki autorstwa Lyssy Kay Adams to pierwszy tom nowej serii Bromance. Sięgając po tę lekturę, zapewnisz sobie wyjątkowy czas ze  zmysłową, romantyczną historią związku małżeńskiego Gavina i They Scottów. Para stoi nad przepaścią i za chwilę ich relacja po prostu się rozpadnie. Gavin jednak pragnie zrobić wszystko, by uratować ten związek. Pomoc znajduje w nietypowym miejscu. W tajnym klubie książki, do którego należą sami samce alfa –  najwięksi twardziele kipiący testosteronem, którzy – uwaga – studiują najpopularniejsze romanse! I to właśnie w tych przepięknych, wzruszających, fikcyjnych historiach będą szukali sposobów, by pomóc głównemu bohaterowi uratować jego małżeństwo. Trzeba przyznać, że pomysł na książkę jest dość oryginalny, dlatego warto uwzględnić ją w swoich planach czytelniczych. W naszej księgarni już na Ciebie czeka Twój egzemplarz, dokładniej – w tym miejscu.

>> Czytaj fragment książki <<

Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2 Ada Tulińska

 Skazana przez mafię Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

W top 5 romansów Wydawnictwa Kobiecego musiała znaleźć się książka, którą samo wydawnictwo promuje w ten sposób:

Mrożący krew w żyłach, jeden z lepszych romansów tego pokolenia! Dzika namiętność i niebezpieczny świat – to wszystko znajdziesz w „Skazanej przez mafię”, kontynuacji serii „Bracia Vedetti”. Na ten nieokiełznany rollercoaster zaprasza autorka – Ada Tulińska.

Ada Tulińska wręczając nam do ręki swoją książkę pt. Skazana przez mafię, stawia nas na grianicy, która przebiega między światem praworządności a niebezpiecznym przestępczym półświatkiem. Główną bohaterką powieści jest Łucja, która tylko na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie słabej, kruchej i wrażliwej. Pod tą maską delikatności kryją się bowiem determinacja, bezwzględność i żądza zemsty na tych, którzy są winni śmierci jej siostry. Te cechy oraz niedawny awans na stanowisko prokuratora regionalnego sprawiają, że staje się cennym łupem dla wrocławskiego bossa narkotykowego. Zwerbowaniem jej w mafijne szeregi ma się zająć Aleksander. Ten twardy mężczyzna z każdą chwilą, którą spędza z Łucją, czuje się jednak coraz bardziej rozdarty pomiędzy lojalnością wobec swego szefa i rodziny a uczuciem, które rodzi się między nim a tą pociągającą kobietą. W jaki sposób Aleksander rozwiąże ten problem i jaka podejmie decyzję? Przeczytasz w książce Skazana przez mafię, której egzemplarz możesz zamówić pod tym linkiem.

Poniżej drobny smaczek, na zachętę:

> Czytaj fragment książki <<

Żona więźnia Maggie Brookes

Żona więźnia Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Książka Żona więźnia autorstwa Maggie Brookes opowiada przepiękną, prawdziwą historię miłości, która zderzyła się z ciężarem okrucieństw czasów wojny. Jej główną bohaterką jest Czeszka, Izabela, które życie zmienia się radykalnie, gdy pojawia się w nim brytyjski jeniec wojenny, kapral Bill King. Para szybko się w sobie zakochuje i bierze potajemny ślub. Z powodu wojny w mieście zaczyna się robić coraz bardziej niebezpiecznie i para postanawia uciec. Niestety nie udaje im się to i trafiają w ręce nazistów.

Izabela  nie chcąc rozstać się w ukochanym, przebiera się w mundur żołnierza i wraz ze swoim mężem trafia do niemieckiego obozu w Lamsdorf. Tam ukrywa swoją płeć i w pełni świadomie skazuje się na niewyobrażalnie cierpienie – głód, upokorzenie, wysiłek ponad swoje możliwości. Jednocześnie żyje w nieustającym, olbrzymim strachu przed zdemaskowaniem. Jej miłość jest jednak silniejsza, niż jakikolwiek ból. Bill z kolei bez wahania za swoją żonę oddałby życie. Oboje są pełni poświęcenia dla swojej miłości, która, mimo że przyszła niespodziewanie – złączyła ich ze sobą na zawsze. Jak zakończyła się ich historia? Sprawdź, czytając książkę Żona więźnia, która jest dostępna w tym miejscu. Odsyłam Cię również do darmowego fragmentu powieści, który możesz przeczytać, klikając w miejsce poniżej:

>> Czytaj fragment książki <<

Słodko-gorzka. Uniwersytet Gray Springs. Tom 2 Ella Fields

Słodko-gorzka Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>W top 5 romansów Wydawnictwa Kobiecego znalazłą się również książka Słodko-gorzka , nowa powieść niesamowitej Elli Fields, a zarazem drugi tom serii Uniwersytet Gray Springs. Autorka w słodkiej aurze miłosnego uczucia częstuje nas gorzką prawdą –  kiedy kogoś pokochasz, zapraszasz do siebie również jego demony.

Głównymi bohaterami powieści są Pippy i Toby. Tobby, wydaje się być inny niż reszta jego rówieśników. Raz cichy i wycofany, potrafi wypowiedzieć zaledwie dwa słowa przez kilka dni. Innym razem zaś otwiera się tak, że nie ma możliwości, by mu przerwać monolog. Taki właśnie jest – funkcjonuje w dwóch trybach i nigdy do końca nie wiadomo, kiedy zwolni, a kiedy przyspieszy. Jego mózgiem rządzą prawa i zasady zupełnie nikomu nieznane.  Przez to Tobby jest dla Pippy prawdziwą, fascynującą zagadką, która pociąga i od której nie można oderwać uwagi. Jednak zanim uda się jej ją rozwiązać, jest już dla niej za późno. Zakochuje się w nim, pragnąc każdego pojedynczego tajemniczego, mrocznego kawałka jego duszy. Czy dziewczyna na pewno wie, na co się pisze?

Jak potoczy się romans tych dwojga, dowiesz się, sięgając w to miejsce po książkę Słodko-gorzka.  Jeśli potrzebujesz większej zachęty, przeczytaj fragment powieści, udostępniony przez Wydawnictwo Kobiece.

>>Czytaj fragment książki <<

Powiązane artykuły:

Przeczytaj także