Top 5 październikowych sensacji!

Autorzy dzisiejszych książek udowadniają, że literatura sensacyjna to nie tylko pościgi i strzelaniny. Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowych historii, gdzie nie brakuje wartkiej akcji, koniecznie sprawdźcie top 5 październikowych sensacji. Wybraliśmy dziś dla Was najświeższe tytuły! Część z nich dopiero pojawi się w sprzedaży na polskim rynku. Jedno jest pewne – nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą tutaj coś dla siebie. Wciągająca fabuła, ciekawy pomysł i zaskakujące zwroty wydarzeń – to doskonałe połączenie na jesienne, deszczowe dni. Koniecznie zatem sprawdźcie, po c warto sięgnąć!

Chodź za mną - kup na TaniaKsiazka.plTop 5 z październikowych sensacji – Chodź za mną

Jak bardzo pozory potrafią zastąpić rzeczywistość? Ewa ma idealny profil na insta, idealnego faceta, a do tego szykuje się idealny weekend. Jednak żadna idylla nie trwa wiecznie, a prawda upomni się o swoje bardzo brutalnie. Kiedy bohaterka trafi na Artura, jej całe życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Czy kobieta będzie w stanie to udźwignąć?

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Zgodnie z planem - sprawdź na TaniaKsiazka.plTop 5 październikowych sensacji – Zgodnie z planem

Jack Reacher tym razem musi pomóc starszemu małżeństwu, które wpakowało się w kłopoty. Są oni dłużni spore pieniądze grupie niebezpiecznych ludzi. A w związku z tym Reacher szybko orientuje się, że właśnie stał się wrogiem numer jeden dwóch walczących o terytorium gangów – ukraińskiego i albańskiego. W najnowszej sprawie jednak pomocna okaże się znudzona kelnerka, która wie nieco więcej, niż chce ujawnić.

Książka już dostępna.

Top 5 październikowych sensacji – zobacz na TaniaKsiazka.plTop 5 z październikowych sensacji – Gdziekolwiek spojrzysz, tom III serii Ukryta sieć

W Żelaznej Górze dochodzi do katastrofalnego wycieku na terenie kopalni miedzi. W ręce analityków złośliwego oprogramowania trafia tajemniczy wirus. Tymczasem reporterka Julita Wójcicka odkrywa, że złoczyńcy, których nieprzerwanie śledzi od dwóch lat, zainteresowali się nagle zbiorami bibliotecznymi. Czy te wszystkie sprawy są ze sobą powiązane?

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Top 5 październikowych sensacji – zobacz na TaniaKsiazka.plTop 5 październikowych sensacji – Drań

Hubert Karling zostaje oskarżony o zabójstwo prezydenta. W związku z tym musi się ukrywać. Jego żona Danka robi, co może, by oczyścić imię męża i ocalić mu życie – gorąco wierzy w jego uczciwość. Tymczasem ich tropem podąża Wiktor, agent specjalny ogarnięty żądzą zemsty. Kiedyś ktoś odebrał mu jedyne, co miał w życiu cennego.

Książka już dostępna.

Poszerzenie pola walki - kup na TaniaKsiazka.plTop 5 październikowych sensacji – Poszerzenie pola walki

Bohaterem tej książki jest informatyk, którego życie jest tak przeciętne, że aż nudne. Nie ma przyjaciół ani miłości, a praca nie przynosi mu żadnej satysfakcji. Dlatego pewnego dnia postanawia coś zmienić. I namawia kolegę do morderstwa.

Książka dostępna od 24 października 2020 roku.

Przeczytaj także