Tom trzeci serii Elementals już niebawem!

Tom trzeci serii Elementals to już kolejna książka z bestsellerowego cyklu, którego autorką jest Michelle Madow. Jej powieści cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych bestsellerów. Tym samym z radością informujemy, że tom trzeci serii Elementals pt. Głowa meduzy będzie dostępny na polskim rynku od 23 listopada 2018 roku. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury fantasy i młodzieżowej. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Tom trzeci serii Elementals – boska seria o drużynie Elementals powraca

Najgroźniejszy z tytanów, Tyfon, zdołał uwolnić swą duszę z Kerberosu. Teraz ma tylko jeden cel. Niestrudzenie zmierza w kierunku ukrytego ciała, by połączyć się i pomścić Drugą Rebelię. Bohaterowie: Nicole, Blake, Danielle, Kate i Chris stają przed niezwykle trudnym zadaniem. Muszą pokonać wroga w chwili, kiedy ten połączy się ze swoim ciałem. Ale sprawa nie jest prosta. Aby misja zakończyła się powodzeniem, potrzebują Złoty Miecz Ateny. Dzięki tej broni będą w stanie pokonać meduzę. A tylko jej głowa zapewni im przewagę w walce z potężnym Tyfonem.

Nieoczekiwanie z pomocą drużynie przychodzi Ethan, Syn Zeusa, który w walce z hydrą stracił ukochaną siostrę. Czy to możliwe, że boski potomek wybaczył drużynie Elementals i pomoże im ocalić świat? A może to podstęp, który ma skutecznie im to uniemożliwić?

Przypominamy, że tom trzeci serii Elementals będzie dostępny na naszym rynku od 23 listopada bieżącego roku. Książkę pt. Głowa meduzy znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury fantasy i książek młodzieżowych.

Jeśli natomiast do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Michelle Madow, to idealny moment, by nadrobić zaległości. Tutaj znajdziecie wszystkie trzy części prezentowanej dziś serii. Ten międzynarodowy, czytelniczy hit, to świetna propozycja na deszczowe, jesienne wieczory i dni. Koniecznie sprawdźcie sami, na czym polega fenomen pisarki i jej fantastycznej serii!

Przeczytaj także