Tom 12 z serii o Chyłce już niebawem!

Tom 12 z serii o Chyłce - kup na TaniaKsiazka.plTom 12 z serii o Chyłce w sprzedaży pojawi się już 16 września 2020 roku. Najnowsza książka Remigiusza Mroza nosi tytuł Precedens i po raz kolejny przenosi fanów w świat prawniczych rozgrywek. Przygody bezwzględnej i bezkompromisowej Joanny Chyłki wciągnęły czytelników w całym kraju, a książki w błyskawicznym tempie stały się bestsellerami. Poza tym serią zainteresował się również świat seriali. W związku z tym odbiorcy od niedawna mogą śledzić przygody prawniczki również na małych ekranach. Co czeka bohaterkę w najnowszej książce?

Tom 12 z serii o Chyłce – kilka słów o fabule

Tym razem do Joanny Chyłki zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Kobieta ma dość nietypową sprawę. Otwarcie przyznaje się do tego, że już za chwilę popełni przestępstwo i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Chyłka nie miała ani chwili na to, by zastanowić się, w jaki sposób może zapobiec całej tej tragedii. Aktorka brutalnie morduje swoją ofiarę, a całe zajście transmituje w mediach społecznościowych.

W związku z tym śledczy dysponują niepodważalnymi dowodami. To nie tylko nagranie, ale również ślady DNA. Nikt więc nie ma żadnych wątpliwości co do winy polskiej gwiazdy. Tymczasem sama sprawczyni uparcie nie przyznaje się do winy. Co więcej, zapewnia Chyłkę i Kordiana, że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe. I że ostatecznie nie zostanie za nie skazana. Jak z tą sprawą poradzi sobie Chyłka i czy to możliwe, by zbrodnia doskonała była tak… niedoskonała?

Przypominamy, że tom 12 z serii o Chyłce będzie dostępny w sprzedaży już od 16 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej, skupiającej się na pracy prawników. Remigiusz Mróz po raz kolejny udowadnia, że wciąż ma mnóstwo pomysłów na tę serię.

Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z tym cyklem, odsyłamy Was tutaj.

Przeczytaj także