Tłuste rabaty nie tylko w czwartek – promocje do -85% w TaniaKsiazka.pl!

Tłuste rabaty nie tylko w czwartek? Dlaczego nie? W księgarni TaniaKsiazka.pl przedłużamy świętowanie! Mamy dla Was smakowite promocje aż do -85% – ślinka sama cieknie! A musicie także wiedzieć o tym, że tłuste promocje nie odchudzają Waszych portfeli… 😉 Niech w Waszych koszykach pączkują zatem w świeżutkie nowe tomy. Smacznej lektury! Akcja trwa aż do końca lutego.

Tłuste rabaty nie tylko w czwartek - promocje do -85% w TaniaKsiazka.pl!

 

Tłuste rabaty nie tylko w czwartek

Jakie tytuły możecie złowić w naszej tłustej promocji? Poniżej mamy dla Was kilka propozycji.

Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata – Benjamin Saenz Alire

Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata – Benjamin Saenz Alire

Arystoteles to zbuntowany nastolatek, który ma problemy w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. W starciu z problemami ciągle musi radzić sobie sam, nie może liczyć na rodziców ani starszego brata, który odsiaduje wyrok w więzieniu.

W czasie wakacji na basenie Arystoteles przypadkiem poznaje Dantego: chłopca, który świetnie dogaduje się z innymi ludźmi, mimo że sam jest typem samotnika.

Między nastolatkami, którzy na pierwszy rzut oka wydają się być całkowicie różni, nawiązuje się nić porozumienia. I tak zaczyna się fantastyczna przyjaźń i fascynująca podróż.

Link do książki: Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata >>

Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu Sophie Mort

Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu – Sophie Mort

Poradnik dla wszystkich, którzy chcą skupić się na wewnętrznym rozwoju. Sophie Mort tłumaczy rolę emocji w życiu człowieka, opisuje narzędzia, dzięki którym można lepiej poradzić sobie z przeciwnościami, jakie często napotykamy we współczesnym świecie. Autorka pomaga rozpoznać szkodliwe schematy, zachowania i negatywne nawyki oraz prezentuje strategie radzenia sobie z nimi.

Link do książki: Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu >>

Kości, które nosisz w kieszeni Łukasz Barys

Kości, które nosisz w kieszeni – Łukasz Barys

Fanom literatury pięknej proponujemy powieść jednego z najmłodszych laureatów Paszportów Polityki, czyli wyróżnionego w tym roku Łukasza Barysa. To przepełniona poetyckim językiem opowieść o poszukiwaniu spokoju ducha, porządku rzeczy i nieuchronności śmierci.

Link do książki: Kości, które nosisz w kieszeni >>

***

Więcej przecenionych tytułów znajdziecie pod linkiem poniżej:

Tłuste rabaty nie tylko w czwartek >>

 

Tłuste rabaty nie tylko w czwartek - promocje do -85% w TaniaKsiazka.pl!

Zobacz także:

Przeczytaj także