Tim Cook – jaki jest naprawdę?

Tim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom - kup na TaniaKsiazka.plTim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury faktu. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele biografii znanych i słanych osób. Tym razem padło na Tima Cooka – człowieka, który po śmierci Steve’a Jobsa zajął jego miejsce. Jak łatwo się domyślić, nie była to łatwa i przyjemna zmiana czy awans. Zdania na temat Cooka są podzielone: jedni uważają go za kompletnego nudziarza, inni za geniusza. Jedno jest pewne. To jemu udało się osiągnąć szczyty, których nie zdobył sam Jobs. Co zyskała jedna z największych korporacji produkująca i projektująca elektronikę użytkową, przyjmując w swoje szeregi Tima Cooka? Tego wszystkiego dowiecie się z prezentowanej dziś pozycji. Zatem koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Tim Cook – kilka słów o książce

Bez wątpienia śmierć Steve’a Jobsa była wielkim ciosem dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm wszech czasów. Ponieważ Jobs był nie tylko założycielem i legendarnym dyrektorem generalnym Apple – był również ucieleśnieniem kultowej marki. W związku z tym trudno było sobie wyobrazić, że ktokolwiek mógłby go zastąpić, a już szczególnie Tim Cook. Tymczasem okazuje się, że to za kadencji Cooka firma potroiła wartość akcji i stała się pierwszą firmą na świecie wycenianą na ponad bilion dolarów. Poza tym to pod jego wodzą na rynku pojawiło się Apple Watch, a Apple z nowym liderem ma się lepiej niż dobrze.

Autor książki, Leander Kahney, przeprowadził mnóstwo interesujących i intrygujących rozmów z osobami z wewnątrz Apple. Ponadto spotkał się również z ludźmi z najbliższego otoczenia Cooka. W związku z tym czytelnicy w prezentowanej dziś pozycji znajdą inspirującą historię o tym, jak jeden człowiek zastąpił kogoś niezastąpionego. I któremu dzięki silnemu charakterowi, pielęgnowanym wartościom i doświadczeniu udało się osiągnąć więcej, niż ktokolwiek przypuszczał.

Książkę pt. Tim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i biografii. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także