Ted Bundy. Rozmowy z mordercą – już wkrótce

Ted Bundy. Rozmowy z mordercą - kup na TaniaKsiazka.plTed Bundy. Rozmowy z mordercą to nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy poszukują literatury faktu z udziałem najgłośniejszych kryminalnych spraw na świcie. Ponieważ o bohaterze prezentowanej dziś pozycji głośno jest do dziś. Poza tym to właśnie na podstawie jego historii platforma Netflix stworzyła sensacyjny serial dokumentalny, który okazał się hitem 2019 roku w swojej kategorii. Książka pt. Ted Bundy. Rozmowy z mordercą na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 16 października 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ted Bundy. Rozmowy z mordercą – największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń

Czytelnicy w prezentowanej dziś książce znają przede wszystkim treść wywiadu przeprowadzonego z samym Tedem Bundym. Wszystkie nagrania z celi śmierci trwają łącznie ponad 150 godzin. Dacie wiarę? Wywiad został przeprowadzony przed egzekucją Bundy’ego, który został stracony na krześle elektrycznym na Florydzie. Swoimi szokującymi wyznaniami podzielił się z dziennikarzami Stephenem G. Michaudem i Hugh Aynesworthem. A jego zeznania odkrywają przerażający i wynaturzony umysł najbardziej znanego seryjnego mordercy.

Przedstawia on własną wersję szokujących wydarzeń, które do tej pory poruszają i wstrząsają opinią publiczną. Ponieważ bez wątpienia był sadystycznym mordercą. A poza tym był także mistrzem manipulacji. W związku z tym ofiarami jego makabrycznych zbrodni padło przynajmniej trzydzieści niewinnych młodych kobiet. Oczekując na egzekucję na krześle elektrycznym, najbardziej osławiony seryjny morderca Ameryki w końcu zabrał głos. I zapewnił odbiorcom przerażający wgląd w swój wynaturzony umysł. Tym samym największy seryjny morderca w historii przedstawia swoją wersję wydarzeń i po raz kolejny zaskakuje i szokuje. Oto spowiedź Teda Bundy’ego.

Przypominamy, że książka pt. Ted Bundy. Rozmowy z mordercą na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 16 października bieżącego roku. Prezentowany dziś reportaż znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy go wszystkim miłośnikom literatury faktu. I każdemu, kto poszukuje prawdziwych historii, związanych z najgłośniejszymi morderstwami na świecie.

Przeczytaj także