TargiKsiazki.Online vol.2 – podsumowanie!

Wstajesz rano bez planu? Smutno patrzysz w okno i zawieszasz wzrok na plamie na elewacji sąsiedniego budynku? Zastygasz na dłużej w tej pozycji, nie wiedząc co zrobić z rozpoczętym dniem? To znak, że cierpisz na syndrom odstawienia emocji, które towarzyszyły Ci podczas wydarzenia, w którym brałeś udział przez cały październik. TargiKsiazki.Online vol. 2, organizowane przez naszą księgarnię TaniaKsiazka.pl, już niestety za nami. Nie martw się jednak! Na pewno jeszcze czekają Cię kolejne czytelnicze imprezy! Póki co, rozchmurz się i wróć z nami na chwilę do tego pięknego minionego czasu. Zobacz podsumowanie TargówKsiążki.Online vol. 2.!

TargiKsiazki.Online vol.2

TargiKsiazki.Online vol.2 – podsumowanie

Co to się działo! W dniach 5.10 – 31.10. 2020 łącza internetowe w całej Polsce były rozgrzane do czerwoności. I nic dziwnego – ponad 1,8 miliona moli książkowych zgromadziło się przy swoich laptopach, komputerach i smartfonach, by uczestniczyć w wielkim czytelniczym święcie, jakim były TargiKsiazki.Online vol. 2. W sumie pojawiło się ponad 73 000 komentarzy i reakcji. Lajki, serduszka i piękne słowa piętrzyły się pod każdym postem i transmisją live na naszych kanałach social media. Na pewno wiele z nich należało do Ciebie!

TargiKsiazki.Online vol.2

TargiKsiazki.Online vol. 2 – spotkania online

I te spotkania online! Jakie to było pyszne! Niepowtarzalne rozmowy z pisarzami, którzy na co dzień towarzyszą nam w czytelniczych podróżach. Autorami kreującymi światy, w które tak chętnie wchodzimy cali, z pełnym zaufaniem. Idolami, którzy uczą, bawią, wzruszają i czynią rzeczywistość bardziej znośną. Zwłaszcza teraz, w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa. To z jej powodu targi książki już po raz drugi przeniosły się do świata wirtualnego. Jednak format spotkań i wywiadów online dały możliwość uczestnictwa w nich wszystkim zainteresowanym. W każdym zakątku Polski, a nawet świata. Bez długich podróży. We własnym domu.

TargiKsiazki.Online vol.2

W ramach wydarzenia TargiKsiazki.Online vol. 2. przygotowaliśmy aż 36 spotkań online! Łączny czas ich oglądania to 281 dni! Kto cieszył się największym zainteresowaniem? Stand uper wywołujący na co dzień salwy śmiechu oraz ekspertki od kobiecych serc i ich najgorętszych pragnień:

TargiKsiazki.Online vol. 2 – Wirtualne stoiska

Na przygotowanych 46 wirtualnych stoiskach wydawców panował ogromny ruch. Książki masowo wpadały do koszyków, a kurierzy zawozili je kupującym pod same drzwi. Po jakie lektury Książkoholicy sięgali najchętniej? Największe ich zainteresowanie zyskało pięć nowości wydawniczych:

TargiKsiazki.Online vol.2

 

Serce rośnie, patrząc na te liczby! Jesteśmy naprawdę wzruszeni i wdzięczni, widząc, jak ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane przez nas TargiKsiazki.Online vol.2. Tak, tęsknimy za żywym kontaktem z pasjonatami literatury. Za inspirującymi spotkaniami twarzą w twarz z pisarzami. Za tym przyjemnym gwarem przy stoiskach, zbudowanym z tysięcy pojedynczych dyskusji na temat kupowanych lektur. Mamy nadzieję, że to wszystko wróci szybciej, niż się tego spodziewamy. Póki co, bądźmy w kontakcie online!

Przeczytaj także