TargiKsiążki.Online vol. 2 już wkrótce!

Jest takie święto, na które każdy miłośnik książek czeka bardziej niż na Boże Narodzenie. To targi książki! Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, o którym intensywnie myślałeś już od czerwca. Gdy tylko opadł kurz po pierwszej edycji, zaczęliśmy przygotowania do kolejnej. I oto możemy z radością cię zaprosić na TargiKsiążki.Online vol. 2!

TargiKsiążki.Online vol. 2 już wkrótce!

TargiKsiazki Online vol. 2 już 5.10.2020!

Pierwsza odsłona TargówKsiążki.Online pokazała, że w kanapowych Książkoholikach siła! Nie możemy Was zatem zostawić samych z ogromną potrzebą kontaktu ze światem literatury, dlatego ponownie otwieramy magiczny portal!

Już 5.10 ruszamy z drugą edycją wydarzenia na myśl, o którym już miękną wszystkie koce w Polsce, a gwizdki czajników głośno piszczą. Oczywiście marząc o tych hekolitrach herbaty i kawy, które wypiją mole książkowe. Rozgrzewaj kapcie, bo Targi Książki Online vol. 2 rozpoczną się już za chwilę w Twoim Internecie!

TargiKsiążki.Online – zawsze tam, gdzie Ty >>

TargiKsiążki.Online to święto, w którego obchodach możesz uczestniczyć, nie wychodząc z domu. Fetowanie na kanapie w salonie brzmi zachęcająco, prawda? Jeśli jednak chcesz lub musisz wyjść, nie ma sprawy. Będziemy tam, gdzie Ty będziesz. Nie musisz łapać busa, pociągu, czy stopa. Wystarczy, że złapiesz Wi-Fi. Złapiesz też książki ze zniżką lub nagrody podczas trwania wywiadów live z ulubionymi autorami.

Tak, nie będziesz wieźć worów z targowymi książkami PKSem do swojej miejscowości, nie będziesz taszczyć kufrów z upolowanymi lekturami przez całe miasto i osiedle, a potem na czwarte piętro. Wszystkie wybrane pozycje wyślemy pocztą! Zła wiadomość — trening siłowy musisz zaplanować we własnym zakresie.

Wydarzenia towarzyszące — do wyboru, do koloru

Jakie atrakcje czekają na Ciebie tym razem? TargiKsiążki.Online vol. 2 na pewno spowodują szybsze bicie twojego molkowego serduszka. Póki co, nie zdradzamy szczegółów, ale na pewno szykuje się duża dawka wywiadów live z najpoczytniejszymi pisarzami. Mamy na liście naprawdę fajne nazwiska. Rączki mogą zacierać fani kryminałów, powieści obyczajowej czy fantastyki.
Zadbamy również o najmłodszych fanów czytelnictwa. Będzie też to, co kolekcjonerzy książek lubią najbardziej – wyprzedaże, promocje i konkursy z nagrodami. Już czujemy to oblężenie naszych wirtualnych stoisk!

Zapisz w kalendarzu datę 5.10.2020 i przygotuj się na cztery tygodnie prawdziwej książkowej fiesty ! Po więcej szczegółów zajrzyj tutaj!

Przeczytaj także