TanioKsiążkowa propozycja na nagrody dla uczniów i przedszkolaków

książki dla dzieci

źródło: simply solutions for busy mom

TaniaKsiazka.pl przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę skierowaną do nauczycieli i wychowawców, którzy będą mogli wybrać wspaniałe propozycje książkowe dla swoich podopiecznych. Na naszej liście z nagrodami dla uczniów znajdują się nie tylko książki w niezwykle atrakcyjnych cenach, ale także książkowe podpowiedzi, które spodobają się dzieciom w różnym wieku. Sprawdźcie, co proponujemy na nagrody dla uczniów i przedszkolaków.

Nagrody dla uczniów i przedszkolaków skrojone na miarę

Naszą ofertę “nagrodówkową” podzieliliśmy na cztery działy: nagrody dla przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół podnadgimnazjalnych. W obrębie każdej grupy zgromadziliśmy propozycje książek idealnie dopasowanych do wieku uczniów i ich zainteresowań. Na listach znalazło się wiele światowych bestsellerów i książek szczególnie polecanych przez rodziców i recenzentów.

Nagrody dla przedszkolaków

Opowiadania dla przedszkolaków - sprawdź na TaniaKsiażka.pl!Wśród książeczek dla przedszkolaków na pewno warto zwrócić uwagę na tytuł: Gdzie jest moja czapeczka? Jona Klassen. Opowiada on o niezwykle zabawnym niedźwiedziu, który szuka swojej czapki i pyta o nią napotkane zwierzęta. Ten tytuł pojawia się w wielu międzynarodowych zestawieniach i jest jedną z najbardziej polecanych książek dla dzieci na świecie.

Niezwykle interesującym tytułem są także Opowiadania dla przedszkolaków Renaty Piątkowskiej. Ta książeczka opowiada o perypetiach przedszkolaka, Tomka i w niezwykle zabawny sposób przedstawia świat widziany oczami małego dziecka. Perypetie chłopca bawią nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Nagrody dla uczniów szkoły podstawowej

szkatułkaZ kolei wśród książek dla uczniów szkoły podstawowej można znaleźć klasyki literatury dziecięcej, lektury, bestsellery i nowości. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tytuł: Ukryta wyrocznia Apollo i boskie próby Tom 1 Ricka Riordana. Jest to książka, która w zeszłym roku otrzymała nagrodę Goodreads.com, zdobywając największą liczbę głosów z kilkumilionowej “widowni” serwisu.

Kolejną fantastyczną propozycją są Strażnicy Tom 1. Szkatułka i ważka Teda Sandersa. Ta książka jest nie tylko niesamowicie interesująca, ale także napisana w przemyślany i inteligentny sposób.

Nagrody dla uczniów szkół ponadpodstawowych

dziennikZainteresowanie ucznia gimnazjum lekturą spoza kanonu obowiązkowych tytułów, jest niewątpliwie wyzwaniem dla wielu rodziców i nauczycieli. Są jednak książki, które zdecydowanie w tym pomagają. Książę mgły Carlosa Ruiz Zafona to książka mistrza nad mistrzami i pierwsze literackie próby tego autora, które już wtedy ujawniły, jak ogromny ma talent. Ta książka jest polecana dla młodzieży, jednak potrafi przestraszyć nawet dorosłych.

Dziennik cwaniaczka Jeffa Kinney’a to książka, która uczyniła nikomu wcześniej nieznanego autora – milionerem. Napisana językiem gimnazjalisty idealnie trafia do tej grupy uczniów. Bohater nie należy do aniołków, a to co mówi, pewnie wywoła ciarki na włosach niejednego nauczyciela. Przede wszystkim jednak jest to książka, którą dzieci czytają w ekspresowym tempie, śmiejąc się przy tym do rozpuku.

Licealiści są niezwykle wymagający

dwórLiteratura dla licealistów to nie tylko pierwsze “poważne” romanse, ale także książki, w których poruszane są bardzo istotne tematy, takie jak przemoc, samotność, pierwsze życiowe wybory. Niewątpliwie książki pomagają w tym okresie uporać się młodym ludziom z wieloma problemami. Lektury czytane w tym okresie powinny być także źródłem rozrywki, która jest w stanie rywalizować ze współczesnymi zdobyczami cywilizacji. Niewątpliwie te dwa tytuły: Czerwona królowa Victorii Aveyard i Dwór mgieł i furii Sarah J. Maas są w stanie sobie z tym poradzić.

Jesteśmy pewni, że dzięki naszym podpowiedziom uda się Wam wybrać trafione i niezwykle interesujące propozycje nagród dla uczniów i przedszkolaków. Skorzystajcie także z fantastycznych rabatów.

Całą listę znajdziecie w tym miejscu i klikając w baner poniżej.

nagrody

Przeczytaj także