TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

Znów to zrobiliśmy! TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

Wyróżnienie zdobyliśmy oczywiście w kategorii Książki!

To znaczy, że jesteśmy w czołówce najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce! To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, bo opiera się na opiniach wystawionych przez Klienów, którzy zrobili u nas zakupy. Nagroda ta upewnia nas w tym, że wszystko co robimy jest doceniane przez naszych Klientów, co jest dla nas największym wyróżnieniem.

Ocenialiście nas pod kątem szybkości realizacji zamówień, poziomu obsługi Klientów oraz jakości zapakowania tanioksiążkowych paczek. Odpowiadaliście też na pytanie, czy polecilibyście zakupy w TaniaKsiazka.pl swoim znajomym.

W zeszłym roku wystawiliście nam aż 18922 opinie, w których średnia ocen to 4,95 (5 to ocena maksymalna)! Tym samym mimo tego, że zajęliśmy 3. miejsce, to jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych księgarni w Polsce.

Przy sporządzaniu rankingu – poza Waszymi ocenami – brano też pod uwagę m.in. działalność charytatywną sklepu oraz reakcje sprzedawców w sytuacjach kryzysowych i komunikację z Klientami.

Doceniliście nas również za udział w akcjach charytatywnych, zniżki za oddanie krwi i rozbudowaną polityka rabatową. To aspekty doceniane przez niejednego mola książkowego. A dzięki doskonałej komunikacji ze sklepem, liczba pozytywnych opinii rośnie błyskawicznie.

3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

Dziękujemy!

To dzięki Wam dziś znów stoimy na podium i cały nasz zespół cieszy się z kolejnego trofeum! Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni za to, że zajęliśmy 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl. Cieszy nas bardzo fakt, że nasza praca nie idzie na marne, nasze starania są doceniane i że jesteśmy w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Ta nagroda to dowód na to, że tak właśnie jest! Dziękujemy!

Przeczytaj także