TaniaKsiazka.pl wprowadza do sprzedaży koszulki własnego projektu!

Przyjechały! Świeżutkie, pachnące, genialne!

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, iż TaniaKsiazka.pl wprowadziła do sprzedaży zaprojektowane przez księgarnię koszulki. Na froncie znajduje się elegancka i klimatyczna grafika wraz z hasłem „Czytanie to nie hobby, to styl życia!”, które jest motywem przewodnim T-shirtu.

Koszulka damska jest dostępna w rozmiarach S, M, L, XL, natomiast koszulkę męską można kupić w rozmiarach S, M, L, XL, XXL. Dane techniczne koszulek znajdują się na karcie produktu.

Poniżej prezentujemy wizualizację oraz oryginalny opis, stworzony specjalnie na potrzeby projektu „TanioKsiążkowa Koszulka„.

TanioKsiążkowa Koszulka TanioKsiążkowa Koszulka
 Koszulka Damska  Koszulka Męska

Opis:

A jeśli powiem, że…

Istnieje potężne i magiczne imperium, które egzystuje na ziemi od tysięcy lat. Żywe, systematycznie ewoluujące mocarstwo, snujące niesamowite opowieści, prawiące morały, wywołujące masę soczystych emocji, zamieniające człowieka w podróżnika, herosa, obserwatora, turystę a zarazem kreatora rozmaitych, barwnych i niezapomnianych obrazów, nie oczekując niczego wielkiego w zamian, oprócz chwili poświęconego czasu, dobrej zabawy i ścisłej współpracy Twojej wyobraźni. Sprawiedliwe warunki, prawda?

Imperium Książki

Takie w skrócie jest Imperium Książki. Nie posiada nakreślonych granic, gdyż praktykujący wyznawcy znajdują się niemal w każdym zakątku świata, swobodnie manifestując swoje oddanie sprawie, pewnie krocząc przez życie z uśmiechem i książką w ręku!

Co zrobić, aby zostać pełnoprawnym członkiem wspomnianego królestwa?

Otóż sprawa jest prosta, wystarczy regularnie sięgać po książki i dać się porwać opowiadanym historiom 🙂 Oprócz czytania, wypada zademonstrować swoją zaszczytną przynależność i dumnie głosić prawdę o wyjątkowej sile książek.

Idealną formą demonstracji jest zaprezentowana wyżej koszulka. Jasny przekaz i ekstrawagancka grafika sprawi, iż poczujesz się wyjątkowo, doda Ci pewności siebie oraz z powodzeniem zwróci uwagę innych osobników. Zaprezentowany T-shirt hipnotyzuje i przyciąga, jest swoistym łącznikiem przyjaznych relacji oraz niesie za sobą wielką odpowiedzialność. Wszak czytanie to nie hobby, to styl życia!

Chyba wszystko jasne. Niech moc książek będzie z Tobą!

>> Kup TanioKsiążkową koszulkę <<

Przeczytaj także