TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021 Ceneo i Opineo: znowu w czołówce!

Z dumą chwalimy się, że TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021 kolejny raz zajmuje miejsca w ścisłych czołówkach! Nasza księgarnia wzięła udział w dwóch prestiżowych rankingach, organizowanych przez serwisy oceniające sklepy internetowe w Polsce, czyli Opineo.pl oraz Ceneo.pl Wysokie lokaty oznaczają, że z roku na rok cieszymy się niegasnącym zaufaniem naszych Klientów, a to dla nas największe wyróżnienie!

TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021

Ranking Sklepów Internetowych Opineo.pl 2021

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl utrzymaliśmy pozycję lidera w kategorii Książki oraz  wskoczyliśmy na podium w kategorii głównej (awansowaliśmy z zeszłorocznego piątego miejsca!

Serwis Opineo.pl zebrał ponad 20 milionów opinii klientów z całej Polski. Na ich podstawie już po raz dwunasty stworzono ranking, w którym sklepy e-commerce zostały ocenione w aż piętnastu różnych kategoriach. W naszej branży kolejny raz z rzędu jesteśmy najlepsi!

Kategoria Najlepsze sklepy: 3. miejsce

Kategoria Książki: 1. miejsce

Średnia ocen: 4.8646
Liczba opinii: 20287
Łączna liczba opinii: 116957

źródło: ranking.opineo.pl

TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl 2021

To nie koniec dobrych wieści! Możemy się pochwalić również miejscami na podium w aż TRZECH kategoriach Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl!

Kategoria Kultura i rozrywka: 2. miejsce

Kategoria Wybór użytkownika: 3. miejsce

Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz: 3. miejsce

źródło: ceneo.pl/wydarzenia/ranking-zaufany-sklep-2021-wyniki

TaniaKsiazka.pl w rankingach 2021 – dziękujemy za głosy!

Serdecznie dziękujemy za głosy oddane na naszą księgarnię w obu rankingach
wszystkim Nowym Klientom oraz wracającym do nas TanioKsiążkowiczom!

To dzięki Wam mamy satysfakcję z wykonywanej pracy. Takie wyróżnienia dodają nam energii do działania i starania się o to, by nasze usługi jeszcze lepiej spełniały Wasze oczekiwania!

Mamy nadzieję, że za rok znowu będziemy mogli pochwalić się takimi fantastycznymi wynikami. Tymczasem bierzemy się do pracy z nowym zapałem! 🙂

 

Zobacz także:

 

Przeczytaj także