TaniaKsiazka.pl Podlaską Marką Konsumentów 2019!

Tak jest! Mamy to! Wszystko dzięki Wam i Waszym głosom, wspaniali, cudowni TanioKsiążkowi Klienci! W czwartek (10 września) w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskim Centrum Sztuki, podczas uroczystej gali, dostaliśmy bardzo ważne wyróżnienie — Podlaską Markę. To prestiżowa i najstarsza nagroda, jaką przyznaje się firmom z województwa podlaskiego.

TaniaKsiazka.pl Podlaską Marką Konsumentów 2019!

Łukasz Kierus, założyciel TaniaKsiazka.pl, na gali Podlaska Marka 2019

To dla nas o tyle ważne, że walcząc o Podlaską Markę, stanęliśmy w rzędzie z innym świetnymi firmami z naszego regionu. Nagrodę przyznaje się w wielu kategoriach, a ta, w której zwyciężyliśmy, jest wyjątkowa, bo przyznają ją konsumenci w specjalnym plebiscycie! Już teraz możemy na cały głos krzyczeć, że jesteśmy Podlaską Marką Konsumentów 2019!

TaniaKsiazka.pl Podlaską Marką Konsumentów 2019

O tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów w tym roku walczyło aż 27 firm. W specjalnym plebiscycie internetowym każdy mógł oddać tylko 1 głos na swojego faworyta. Na nas zagłosowało ponad 3,5 tys. osób, a to niemal 30% ze wszystkich głosów, jakie oddano w tym plebiscycie. Jesteśmy TAAACY DUMNI, bo wychodzi na to, że prawie co 3 głos był głosem oddanym na naszą księgarnię.

To świadczy o tym, jacy jesteście wspaniali! Nie dość, że zamawiacie u nas książki, to jeszcze nas tak bardzo lubicie. Nasze zaczytane serduszko aż rośnie.

Okazuje się, że Podlasie książką stoi

Podlaskie książką stoi. Nie dość, że księgarnia wygrała w głosowaniu konsumentów, to w jednej z konkursowych kategorii Podlaską Markę 2019 wygrał książkowy bohater. 😉 W kategorii Kultura wyróżniono serię książek dla dzieci Tomasza Samojlika o Żubrze Pompiku. Od 2008 roku w ramach cyklu powstały już 22 książki. Dzięki nim dzieci wędrują wraz z głównym bohaterem i odkrywają to, co najpiękniejsze i wyjątkowe w parkach narodowych.

Teraz czas zawalczyć o Ceneo!

Kochani klienci, pamiętajcie, że jesień to nie tylko sezon na kasztany. W naszym koszyczku chwały marzy nam się jeszcze więcej branżowych nagród. Już zaczęło się głosowanie w rankingu Ceneo. Także zarządzamy pełną mobilizację! Wszystkie ręce na pokład. Zagłosować w rankingu Ceneo możecie w tym miejscu.

Pssst! Dla zainteresowanych, książeczki z serii Żubr Pompik oczywiście możecie znaleźć w naszej księgarni. Zajrzyjcie tutaj.

Przeczytaj także