TaniaKsiazka.pl e-Gazelą Biznesu 2019!

Poznaliśmy wyniki najnowszego rankingu e-Galeze Biznesu! To prestiżowe zestawienie, które od  2014 roku jest publikowane na ramach „Pulsy Biznesu”. Spośród 277 firm, które znalazły się w tegorocznym raporcie firma Glosel sp. z o.o., właściciel marki TaniaKsiazka.pl, znalazła się na 14 miejscu, jednocześnie to najwyższa pozycja przedsiębiorstwa z województwa podlaskiego.

TaniaKsiazka.pl e-Gazelą Biznesu 2019!TaniaKsiazka.pl e-Gazelą Biznesu 2019!

Ranking e-Gazele Biznesu to zestawienie, w którym uwzględnia się najprężniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa z branży e-commerce. W naszym kraju działa ok. 15 tys. sklepów internetowych i z roku na rok ta liczba się zwiększa. Nic dziwnego, przecież Polacy coraz chętniej robią zakupy w sieci. Wśród produktów najczęściej kupowanych przez internet są oczywiście książki. Czy wiecie o tym, że nasi rodacy średni zakupy w sieci robią aż 8 razy w miesiącu?

„Puls Biznesu” już od kilkunastu lat sporządza raport Gazele Biznesu, w którym znajdują się najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie filmy. Od 2014 roku przygotowuje raport poświęcony tylko sklepom internetowym (e-Gazele Biznesu). W najnowszym raporcie poświęconym e-sklepom wzięto pod uwagę rozwój firm w latach 2017-2018.

TaniaKsiazka.pl e-Gazelą Biznesu 2019!Wszystkie wyróżnienia bardzo nas cieszą i z każdego jesteśmy dumni. To, że nasza firma znalazła się tak wysoko w rankingu e-Gazele Biznesu, świadczy o tym, że idziemy w dobrym kierunku. Swoimi działaniami trafiamy do Was, drodzy Klienci. Cały czas rozwijamy się po to, żeby jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania i jak najsprawniej dostarczać Wam książki i nie tylko książki.

Badania czytelnictwa w Polsce mówią, że Polacy nie czytaj książek. My tego nie czujemy, bo wokół naszej księgarni są skupieni czytelnicy i jest ich nie mało. Właśnie w wasze czytelnicze gusta i oczekiwania staramy się trafić z naszą ofertą. To dlatego szybko możecie znaleźć i nas nowości i zapowiedzi. To dlatego mamy dla Was mnóstwo ciekawych zestawień i promocji.

Staramy się dla Was, a każde wyróżnienie mówi nam, że to, co robimy działa. Nie mamy zamiary spoczywać na laurach.

TaniaKsiazka.pl e-Gazelą Biznesu 2019!

Przeczytaj także