Tania Książka wspiera biegaczy!

Tania Książka wspiera biegaczy! Tania Książka wspiera biegaczy!

6. PKO Białystok Półmaraton już 13 maja.

Tania Książka wspiera biegaczy! Na linii startu staną zawodnicy, którzy chcą pokonać dystans półmaratonu – jest to 21,097 km! Dla tych, którzy nie czują się na siłach aby pokonać tak duży dystans, ale chcą wziąć udział w imprezie przygotowano trasę o długości 5 km. Więc każdy znajdzie coś dla siebie! Wśród uczestników biegu spotkacie oczywiście ekipę Taniej Książki – nie może nas zabraknąć w takim wydarzeniu!

Zarówno półmaraton jak i City Run 5k wystartują spod bramy Pałacu Branickich. Trasa biegu będzie wiodła ulicami centrum Białegostoku. Meta zlokalizowana będzie przy Ratuszu na Rynku Kościuszki. Trasa półmaratonu posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz IAAF.

 

Tania Książka wspiera biegaczy!

 

Tania Książka wspiera biegaczy!

Pobiegną nawet najmłodsi!

W ramach imprezy odbędą się również biegi dla dzieci – Junior City Run, więc swoich sił będzie mógł spróbować każdy, niezależnie od wieku.  W Junior City Run wystartują dzieci i młodzież do 15 roku życia. Dystanse będą odpowiednio dobrane do wieku zawodników. Junior City Run wystartuje 12 maja 2018 (sobota).

Weekend z Półmaratonem.

Biegnij po książkę z rabatem!

Cała impreza będzie trwała aż trzy dni – od piątku 11 maja do niedzieli 13 maja. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Znajdzie się coś dla każdego – dla dzieci, młodzieży i dorosłych, więc przybywajcie całymi rodzinami. Trzydniowy plan imprezy przedstawia się następująco:

11-12 maja – Expo na dziedzińcu Pałacu Branickich

12 maja – Bieg Śniadaniowy

12 maja – Junior City Run (od 100 m do 1 km)

13 maja – City Run 5k

13 maja – 6. PKO Białystok Półmaraton

Każdy biegacz dostanie pakiet startowy, a w nim znajdzie niespodziankę od Taniej Książki! W ramach podziękowania za udział w imprezie, każdy kto weźmie w niej udział dostanie kupon rabatowy do naszej księgarni upoważniający do zakupów tańszych aż o 10%! Książkomaniacy wspierają biegaczy. 🙂

Tania Książka wspiera biegaczy!

TaniaKsiazka.pl jest jednym z trzech złotych sponsorów tegorocznego PKO Białystok Półmaraton, obok marki Hyundai i firmy Alex Optima.

– To może się wydawać nietypowe, że jako księgarze, preferujący raczej siedzące formy wypoczynku, zdecydowaliśmy się na sponsorowanie biegów sportowych – mówi Łukasz Kierus, właściciel księgarni TaniaKsiazka.pl. – Ale wbrew pozorom jest wiele punktów stycznych. I do biegania i do czytania trzeba mieć zamiłowanie. Nie są to czynności obowiązkowe, konieczne do życia. To pasje, a ludzie którzy się im oddają, chcą od życia czegoś więcej. Chcą się uczyć, pokonywać bariery, rozwijać się, iść do przodu. Pcha ich entuzjazm, wyzwalają się endorfiny.

Nasza ekipa będzie w centrum miasta już od piątku. Tego dnia, a także w sobotę zapraszamy wszystkich miłośników literatury, a w szczególności osoby łączące obie pasje – czytanie i bieganie – na specjalne stoisko na dziedzińcu Pałacu Branickich, gdzie będzie można zaopatrzyć się w unikatowe „tanioksiążkowe” gadżety ale też… literaturę poświęconą bieganiu! Nie zabraknie również wielu propozycji dla dzieci.

Natomiast w niedzielę, specjalny namiot Taniej Książki zostanie zlokalizowany na Rynku Kościuszki, gdzie na najmłodszych czekać będzie szereg przygotowanych atrakcji.

Tania Książka wspiera biegaczy!

Przeczytaj także