Tamta dziewczyna – Erica Spindler

Tamta dziewczyna - zobacz na TaniaKsiazka.plTamta dziewczyna na polskim rynku pojawi się 1 marca 2018 roku. Książka jest doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników literatury kryminalnej i sensacyjnej. Erica Spindler stworzyła niezwykle wciągającą powieść, która szturmem wdarła się na pierwsze miejsce bestsellerowej listy New York Timesa. Równie szybko podbiła serca Czytelników. Już niedługo odbiorcy w Polsce będą mieli okazję przekonać się o fenomenie tej historii. Jeśli poszukujecie powieści, która skutecznie oderwie Was od dnia codziennego i zapewni dobrą rozrywkę, trafiliście idealnie. Tamta dziewczyna to książka, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników gatunku.

Tamta dziewczyna – okrutna zbrodnia i jeden świadek

Miranda Rader to funkcjonariuszka policji w Harmony, w stanie Luizjana. Jak na stróża prawa przystało, cieszy się opinią prawej, uczciwej i opanowanej osoby. Ale nie wszyscy wiedzą, że nie zawsze tak było. Bohaterka pochodzi z prowincjonalnego miasteczka Jasper, w dodatku z tej gorszej, biedniejszej części. Szacunek kolegów i koleżanek oraz całej społeczności zdobyła ciężką pracą.

Pewnego dnia Miranda i jej partner przybywają na miejsce zbrodni. Okazuje się, że ofiara to znany i bardzo lubiany wykładowca lokalnej uczelni. Funkcjonariusze są zszokowani wyjątkową brutalnością dokonanego morderstwa. Już wkrótce pojawia się kolejna ofiara.

Te dwa morderstwa i dwie ofiary zdają się nie mieć ze sobą nic wspólnego. Jednak to tylko pozory. Łączy je osoba Mirandy, która staje się obiektem obserwacji i wnikliwej analizy. Koledzy zaczynają podważać jej prawość i uczciwość, podważają motywy. Kobieta zostaje sama, co przypomina jej sytuację sprzed lat. I teraz, aby odkryć prawdę, bohaterka musi stawić czoła własnej przeszłości. Musi zrobić to, zanim będzie za późno dla niej i tamtej dziewczyny.

Kiedy pojawia się okrutna zbrodnia i jest tylko jeden świadek, który w dodatku notorycznie kłamie trudno uznać go za wiarygodną osobę. Ponadto nastolatka jest na bakier z prawem i pochodzi z biednej dzielnicy. Trudno się więc dziwić, że nikt nie chce jej wierzyć…

Książkę pt. Tamta dziewczyna znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także