Sztuka kochania – nowe, wzbogacone wydanie!

9788326824968Sztuka kochania Michaliny Wisłockiej to książka, która zrewolucjonizowała życie seksualne Polaków w czasach PRL-u. Mimo, że jej premiera miała miejsce w 1976 roku, wciąż zaskakuje aktualnością tematów. Dzięki temu, nawet współczesne pary znajdą tu wiele przydatnych porad i wskazówek. Tym bardziej, że Sztuka kochania doczekała się nowego wydania, uzupełnionego o kilka ważnych elementów.

Sztuka kochania – ponadczasowy poradnik

W nowym wydaniu czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się ze wstępem profesora Zbigniewa Izdebskiego. Znajdzie się tutaj także zupełnie nowy rozdział, dotyczący antykoncepcji, którego autorami są doktor Beata Wróbel oraz profesor Mirosław Wielgoś.

Kiedy Sztuka kochania pojawiła się po raz pierwszy w sprzedaży, rozeszła się w 7 milionowym nakładzie. Do tego należy dodać tysiące pirackich dodruków, nad którymi nikt nie miał kontroli. Michalina Wisłocka, seksuolog, w książce wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas rozmów z pacjentkami. Ale nie tylko. Opiera się również na setkach przeczytanych listów. Autorka nie podaje gotowej recepty na miłość. Nie stworzyła także podręcznika technik seksualnych. Stara się za to przekazać odbiorcom, że „kochanie” to piękne polskie słowo, określające ciepły, serdeczny i pełen harmonii seksualnej kontakt między dwojgiem bliskich sobie osób. Czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się również z artykułami i wnioskami z gazet, w których Wisłocka uparcie wojowała o kulturę uczuć i seksu.

Dobrą wiadomością jest też fakt, iż 27 stycznia 2017 roku do polskich kin wchodzi film pt. Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska, zaś scenariusz stworzył Krzysztof Rak. Historia będzie przedstawiać zmagania najsłynniejszej seksuolożki PRL-u w walce o wydanie książki. Na wielkich ekranach w rolach głównych wystąpią, m. in.: Magdalena Boczarska (Michalina Wisłocka), Piotr Adamczyk (Stach Wisłocki), Borys Szyc (szef wydawnictwa), Danuta Stenka (generałowa) czy Justyna Wasilewska (Wanda).

Nowe wydanie Sztuki kochania znajdziecie tutaj. Serdecznie polecamy!

Przeczytaj także