Szreń – nowy tom serii o komisarz Lenie Rudnickiej

Wrzesień na rynku czytelniczym zapowiada się naprawdę interesująco. Jedną z książek, która pomoże nam powoli oswajać się z myślą, że już zaraz do naszego życia wkroczy jesień, jest propozycja od Kingi Wójcik. Pisarka bowiem już na początku miesiąca wręczy nam kolejną część swojej kryminalnej serii o komisarz Lenie Rudnickiej. Czy Szreń będzie równie fascynujący jak Poryw, Spektakl i Osadzony? Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami, zaraz po przeczytaniu książki!

Szreń Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Szreń – komisarz Lena Rudnicka powraca

Szreń to już czwarta część fascynującego, wciągającego cyklu kryminalnego autorstwa Kingi Wójcik o bezkompromisowej i ekscentrycznej Lenie Rudnickiej. Autorka pochodzi z rodziny policyjnej i z wykształcenia jest politologiem. Dzięki znajomości środowiska potrafi doskonale oddać realia śledztwa, wraz z jego wszystkimi specyficznymi aspektami. Dołączając do tego doskonałą wyobraźnię oraz zdolność budowania napięcia – nie dziw fakt, że jej książki zyskały szerokie grono wiernych fanów. Jeśli należysz do tej grupy, na pewno cieszysz się, że już dosłownie za momencik w Twoje ręce wpadnie kolejne dzieło pióra Wójcik.  

Z czym tym razem zmierzy się Rudnicka? Minęło kilka miesięcy od tragicznych wydarzeń, których komisarz Lena była inicjatorem. W ich wyniku została karnie przeniesiona do Białych Brzegów, gdzie dość szybko do niej dotarło, że czas na wsi płynie znacznie wolniej niż w mieście. No nic się nie dzieje… Jednak do czasu! Na corocznym Festynie Lodu dochodzi bowiem do brutalnego gwałtu, ze skutkiem śmiertelnym. Ofiarą tego przestępstwa jest Karina Cieślak, młoda dziewczyna, mieszkanka Białych Brzegów. Rozpoczyna się śledztwo, jednak mieszkańcy miasteczka nie pomagają schwytania sprawcy. Bardzo niechętnie rozmawiają z policją, ponieważ każdy z nich ma coś do ukrycia. Nic nie chcą mówić. Milczą zwłaszcza gospodarze, którzy znaleźli zwłoki, ich syn, który adorował Karinę, jej przyjaciółki, lokalny pijak, a nawet ksiądz. Lena Rudnicka czuje, że nie powinna nikomu ufać, w tym nawet swojemu nowemu partnerowi. 

Co się wydarzy, gdy do Białych Brzegów przyjadą Marcel Wroński i prokurator Nawrocki?  Śledztwo na pewno nabierze tempa. 

***

Premiera książki już 7 września, natomiast po przejściu na tę stronę możesz zamówić swój egzemplarz przedpremierowo. Jeśli jeszcze do tej pory nie miałeś styczności z Leną Rudnicką, w tym miejscu znajdziesz poprzednie tomy serii.

Czytaj także:

Przeczytaj także