Szpieg, czyli podstawy szpiegowskiego fachu – Wiktor Suworow

Szpieg, czyli podstawy szpiegowskiego fachuGorąca i jeszcze pachnąca drukiem nowość! Szpieg, czyli podstawy szpiegowskiego fachu, autorstwa Wiktora Suworowa to absolutny hit dla wszystkich miłośników historii opartych na faktach. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zetknąć się z twórczością ów autora, mają teraz idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że warto sięgnąć po tę książkę. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Szpieg, czyli podstawy szpiegowskiego fachu – z życia wzięte

Przede wszystkim należy wspomnieć, że Wiktor Suworow to pseudonim, jakim posługuje się pisarz. Wszystko, dlatego że jest on byłym oficerem rosyjskiego wywiadu wojskowego GRU. Jak więc łatwo się domyślić, ma on do opowiedzenie wiele ciekawych i mrożących krew w żyłach historii. Wiążą się one przede wszystkim ze światowym tyglem, gdzie polityka miesza się z wojną. I chociaż nie wszyscy muszą zgadzać się z teoriami, które snuje Suworow, jedno jest pewne. Czytelnikowi trudno jest oprzeć się jego zajmującemu stylowi gawędy. Opowieści tworzone przez autora wciągają do reszty i sprawiają, że wciąż ma się ochotę na więcej.

Najnowsza powieść rosyjskiego pisarza to po części kontynuacja wątków, z którymi czytelnik zetknął się już w książce pt. Akwarium. A ponieważ opowieści stworzone są na podstawie prawdziwych przeżyć autora, dostarczają niezwykły wachlarz emocji. Odbiorca ma wrażenie, że czyta dobrej jakości powieść sensacyjną, wiedząc przy tym, że ów wydarzenia to nie fikcja literacka.

Tematowi pikanterii nadaje fakt, iż na Wiktorze Suworowie ciąży do dziś wyrok śmierci za opuszczenie szeregów machiny, a więc zdradę ZSRR. Pisarz obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii i odbiorcom na całym świecie zdradza kulisy jednego z najbardziej niebezpiecznych, a zarazem fascynujących zawodów na świecie.

Szpieg, czyli podstawy szpiegowskiego fachu znajdziecie tutaj. Przekonajcie się sami, co naprawdę oznacza bycie tytułowym bohaterem ów opowieści. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także