Szczepan Twardoch – specjalna oferta!

Szczepan TwardochSzczepan Twardoch to polski pisarz i publicysta, który z wykształcenia jest socjologiem. Dziś, drodzy czytelnicy, mamy okazję zaprezentować wam książki tego wybitnego twórcy. Możecie być pewni, że z tym autorem jesienna nuda i melancholia wam nie grozi.

Szczepan Twardoch i jego twórczość

Chociaż literatura stworzona przez Twardocha broni się sama, warto wspomnieć o wyróżnieniach, które pisarz ma na swoim koncie. Opowiadanie Obłęd rotmistrza von Egern było nominowane do nagrody Nautilus w roku 2003 i zajęło tam 4 miejsce. Zaś w tym samym konkursie prozatorski tekst Rondo zwyciężył i zyskał tytuł najlepszego opowiadania roku 2006. Następnie Epifania wikarego Trzaski zdobyło Srebrne Wyróżnienie Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego w 2008. I tak można by wymieniać bez końca. Dodamy tylko, że niemal każda powieść, która wyszła spod pióra Twardocha zyskiwała ogromną popularność i była nominowana do wielu literackich nagród.

Ponieważ obecnie na rynku pojawiła się właśnie najnowsza książka autora, pt. Król, TanioKsiążkowa ekipa postanowiła przygotować dla was coś ekstra. W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie dotychczas wydane powieści Szczepana Twardocha. Ale to nie wszystko! Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jesień to naprawdę deszczowa i ponura pora roku, chętnie dostarczymy wam nieco słońca i radości. Dzięki temu możecie liczyć na mega rabaty, które sięgają nawet 25%! Zgadza się. A wszystko po to, by umilić wam jesienne chwile z książką.

Koniecznie sprawdźcie, co znajdziecie na specjalnie przygotowanej przez nas liście. Szeroki wybór sprawi, że każdy fan Szczepana Twardocha znajdzie tu coś dla siebie. Nie zwlekajcie i już teraz zaopatrzcie się w książki, które w domowej biblioteczce powinien mieć każdy maniak czytelnictwa.

Całą ofertę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także