Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!

My się pecha nie boimy! Nasza księgarnia, TaniaKsiazka.pl, właśnie kończy 13 lat. Z tej okazji przez cały maj będziemy mieć dla Was mnóstwo urodzinowych niespodzianek. To nasza szczęśliwa 13-tka, więc zapraszamy do wspólnego świętowania!

Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!

Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy 🎂

Nie boimy się czarnych kotów, kochamy nawet te, które przebiegają nam drogę. Nie mamy koszmarów z powodu zbitych luster i rzekomych siedmiu lat nieszczęść. Nie potrzebujemy ani czterolistnych koniczynek, ani zajęczych łapek, bo sami odwracamy pecha.

Ponadto nie jesteśmy samolubni i zapraszamy Was do wspólnego świętowania. 🍾

Nawet nie musicie nam przynosić prezentów, bo to z okazji naszych 13. urodzin to my rozdajemy upominki. Przygotowaliśmy dla Was książkowe promocje. Pierwsza z nich, w której możecie złapać książki po 13 złotych, kończy się we wtorek (14 maja), ale następne już czekają w kolejce. Wszystkie aktualne urodzinowe promocje możecie znaleźć w tym miejscu.

 

Weź udział w konkursie >>

Wygraj 1000 złotych na książkowe zakupy

Wystartowaliśmy też z naszym urodzinowym konkursem Pokaż nam swoją 13-stkę. Dlaczego warto wziąć w nim udział? Bo zwycięzca zgarnie bon 1000 złotych na szaleństwo w TaniaKsiazka.pl. Ale to nie wszystko, bo poza główną nagrodą mamy jeszcze do rozdania 13 pakietów, a każdy z nich składa się – a jakże – z 13 książek.

Zasady konkursu są proste.

  1. Podczas składnia zamówienia wpisz w komentarzu 13TK.
  2. Zrób zdjęcie, na którym pokazujesz nam swoją 13-tkę. Zamieść je na swoim Facebooku lub Instagramie i opatrz je #13TK.
  3. To zdjęcie wrzuć też w komentarzu pod naszym postem konkursowym na Facebooku.

Zgłoszenia można przysyłać do końca maja, a 7 czerwca na naszym fanpage’u ogłosimy laureatów. Więcej na temat konkursu dowiecie się tutaj.

To jeszcze nie wszystko, bo z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy dla Was limitowaną kolekcję zakładek. Będziemy też mieć specjalne urodzinowe wzory toreb dla Książkoholików.

Dziękujemy za to, że jesteście!

Chcemy też serdecznie podziękować Wam, nasi wspaniali Książkoholicy. To dla Was z każdym kolejnym rokiem się zmieniamy i rozwijamy. Wasz i nasz książkoholizm jest naszą główną motywacją. My wiemy, że Polacy czytają książki i zależy nam na tym, żeby czytali jeszcze więcej. 🙂

Przeczytaj także