Świąteczny list – magiczna opowieść o miłości

Świąteczny list - kup na TaniaKsiazka.plŚwiąteczny list to powieść, która na polskim rynku będzie dostępna od 16 listopada 2018 roku. Książka autorstwa Elyse Douglas przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Za oknami coraz bardziej szaro i ponuro, a wielkimi krokami zbliża się do nas zimna.

Prezentowana dziś powieść wprowadzi Was w magiczną atmosferę świąt i sprawi, że mróz za oknem nie będzie taki straszny. Ponadto Świąteczny list to także świetny pomysł na prezent, czy to pod choinkę, czy na mikołajki. A ponieważ czasu coraz mniej, to idealna okazja, by zacząć rozglądać się już za podarunkami. Jeśli natomiast szukacie powieści, która wleje w Wasze serca dużo miłości i ciepła, doskonale się składa. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Świąteczny list – magiczna świąteczna opowieść o sile miłości, której nie pokona czas

Główną bohaterką powieści jest trzydziestoletnia Eve Sharland, która trafia do sklepu z antykami. Kobieta zainteresowana zabytkową, mosiężną lampą, odkrywa w niej list z 24 grudnia1885 roku, zaadresowany do Evelyn Sharland z Nowego Jorku. Bohaterka, nie mogąc powstrzymać ciekawości, postanawia go otworzyć. Tym samym dowiaduje się o tragicznym romansie sprzed lat. Głęboko poruszona treścią listu, Eve decyduje się spełnić prośbę autora. W związku z tym zapala lampę, co niesie za sobą nieoczekiwaną zmianę zdarzeń. Kobieta w magiczny sposób przenosi się do pogrążonego w śniegu Nowego Jorku z 1885 roku.

Właśnie tak rozpoczyna się właściwa akcja powieści. Eve mimowolnie staje się częścią dawnej historii. W całość zamieszana jest także bardzo majętna i wpływowa rodzina, która mieszkała w Nowym Jorku w tamtych czasach. Jednak to nie koniec zaskoczeń, czekających na bohaterkę. Podczas powrotu do przeszłości, kobieta poznaje niezwykle przystojnego detektywa, który postanawia podążać jej tropem. Eve musi zmierzyć się z przeszłością i spróbować wrócić do swojego prawdziwego życia. Jednak sprawa wcale nie jest taka prosta i oczywista. Przed bohaterką wiele trudnych decyzji do podjęcia, a w tym, ta najważniejsza, decydująca o zmianie przeznaczenia.

Przypominamy, że powieść pt. Świąteczny list będzie dostępna od 16 listopada bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także