Świąteczne marzenie – nowość od Amandy Prowse!

Świąteczne marzenie - kup na TaniaKsiazka.plŚwiąteczne marzenie – taki tytuł nosić będzie nowość od Amandy Prowse. Książka na polskim rynku pojawi się 22 listopada bieżącego roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości pisarki. To nie pierwsza książka Prowse, która tematyką nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej światowy sukces to nie kwestia przypadku. Dzięki temu odbiorcy będą mieli szansę poczuć odrobinę magii i ciepła w te chłodne i deszczowe dni. Ponadto wspomniane święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Świąteczne marzenie jest więc idealną kandydatką na prezent. Sprawdzi się również, jako wprowadzenie niezwykłej, świątecznej atmosfery. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem Amanda Prowse przygotowała swoim wielbicielom!

Świąteczne marzenie – urzekająca opowieść o miłości

Poznajemy Meg, samotną matkę, robiącą wszystko, aby jej ukochany synek przeżył wymarzoną gwiazdkę. Kobieta sama wychowywała się w rodzinie zastępczej i od małego chciała w końcu przeżyć idealne święta. Teraz poświęca się, by jej syn miał wszystko to, czego jej niedane było nigdy zaznać. Dlatego też poprzysięgła sobie, że w tym roku wszystko będzie tak, jak należy. Pieczony indyk na stole, wesołe płomienie ognia w kominku i sterta prezentów pod przystrojoną choinką.

Jest jeszcze tylko jedna rzecz, której brakuje Meg do tego idealnego, rodzinnego obrazka. To mężczyzna, z którym mogłaby dzielić swoje życie. Pewnego dnia los stawia na jej drodze przystojnego architekta. To dla niego kobieta postanawia zmienić wszystkie swoje plany. A w pogoni za miłością decyduje się wyruszyć aż do Nowego Jorku. Biały puch, okrywający miasto przypomina jej o tym, że obiecała synowi i sobie magiczne święta. Czy w końcu uda się im stworzyć prawdziwy i niezapomniany wieczór wigilijny?

Przypominamy, że nowość od Amandy Prowse w sprzedaży pojawi się 22 listopada bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom niezwykle poruszających i ciepłych historii. Gwarantujemy, że z tą powieścią sezon świąteczny zagości w waszych sercach znacznie szybciej. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także