Super drwal – książka o rąbaniu

Super drwalZastanawialiście się kiedyś nad tym, jakby to było być drwalem? Super drwal to książka, która teraz pomoże wam osiągnąć marzenia. Bo czy istnieje na świecie mężczyzna, który chociaż raz w życiu nie pomyślał o tym, jak wielką przygodą mogłoby okazać się rąbanie drzew w lesie? Zwłaszcza teraz, kiedy większy nacisk kładzie się na męski wygląd i silną posturę ciała. W ostatnim czasie wizerunek drwala robi ogromną furorę nie tylko w sieci, ale również wśród pań, poszukujących życiowych partnerów. Jeśli zaś wygląd gra dla was drugorzędne znaczenie, to możecie być pewni, że także wy znajdziecie tu coś dla siebie. Bo książka Super drwal autorstwa Franka i Stephena Philbricka to pozycja, którą każdy mężczyzna powinien mieć na swojej półce. Lektura w sprzedaży pojawi się już 26 stycznia 2017 roku. Czego będziecie mogli się z niej dowiedzieć? Koniecznie czytajcie dalej!

Super drwal, czyli powrót do natury

Wbrew pozorom, wybór odpowiedniego drzewa do ścięcia nie jest taki prosty. Trzeba naprawdę znać się na sprawie by bezpiecznie zwalić dobry okaz a następnie przygotować go tak by nadał się do ogrzewania domu. Pomyślcie przez chwilę o tej ogromnej satysfakcji, która pojawiłaby się tuż po tym, jak doprowadzilibyście cały proces samodzielnie do końca. Nie ma przecież nic przyjemniejszego niż ogrzanie rodzinnego domu drewnem, które zdobyliście dzięki własnej, ciężkiej pracy.

Książkę Super drwal możecie traktować, jako przewodnik dla początkujących. Pomoże wam ona wybrać odpowiednie drzewo oraz przybliży metody jego obróbki. Znajdziecie tu mnóstwo przydatnych wskazówek dotyczących nie tylko właściwych technik ścinania, ale również wyboru odpowiedniej piły. Nauczycie się również zarządzania drzewostanem tak, aby nie naruszyć delikatnej równowagi ekosystemu leśnego. Poznasz także metody suszenia i układania polan, poznasz bliżej zawody drwali i poczytasz o paleniu ognisk.

Przypominamy, że książka Super drwal w sprzedaży pojawi się już 26 stycznia bieżącego roku. Serdecznie polecamy!

Przeczytaj także