Stop jesiennej chandrze – nowości i zapowiedzi!

Za oknem deszczowa pogada? Czujecie, że wasz nastrój spada? Coraz trudniej wygrzebać się rano spod ciepłej kołdry? Stop jesiennej chandrze! Już teraz zadbajcie o siebie i sprawcie, by jesień minęła wam w cudownym humorze. Pomogą Wam w tym tytuły, które umieściliśmy w dzisiejszym zestawieniu. Są to przede wszystkim komedie romantyczne oraz kryminalne. Nie zabraknie jednak też kilku obyczajowych historii. Jedno jest pewne – każda z tych książek wprawi Was w doskonały nastrój i pomoże przetrwać tę ponurą, deszczową aurę za oknem. To co? Do dzieła! Sprawdźcie koniecznie, po jakie pozycje warto sięgnąć tej jesieni, by poczuć się lepiej.

Stop jesiennej chandrze — sięgnij po książki

W butach Valerii - kup na TaniaKsiazka.plW butach Valerii

Dzięki przyjaciółkom Valeria znów poczuje, co to radość z życia. Nieoczekiwane spotkanie z pewnym mężczyzną sprawi, że pisarka zredefiniuje własne małżeństwo oraz zyska wenę do napisania kolejnego bestsellera…

Książka już dostępna.

Dwa dni w Paryżu - sprawdź na TaniaKsiazka.plDwa dni w Paryżu

Nell podejmuje spontaniczną decyzję i postanawia żyć chwilą. Wykupuje więc wycieczkę na dwa dni w Paryżu. A choć w mieście zakochanych ląduje sama, nie zamierza się tym przejmować. W końcu dwa dni to mnóstwo czasu na kolejne, szalone decyzje – drinka z nieznajomym, wyścig na skuterze czy nocne zwiedzanie miasta.

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.

Stop jesiennej chandrze Wiedźmy w opałach

Kiedy wiedźmy biorą się za wydawanie książek i organizowanie spotkań autorskich, robi się naprawdę ciekawie. Sytuacja staje się napięta, kiedy ciała dwóch debiutantek zostają odnalezione w kamienistej fosie, w pobliżu restauracji, w której wiedźmy zorganizowały imprezę dla swoich autorów. Ponadto Sylwia Pluszcz, leciwa grafomanka, wślizgnęła się na bankiet nieproszona, a teraz znika bez śladu. A młody pisarz Teofil Tarninek opuścił restaurację w tym samym czasie, co zamordowane debiutantki.

Książka już dostępna.

Stop jesiennej chandrze Babka z zakalcem

Luiza Mirska szuka właściwej osoby, która przejmie jej dobrze prosperujący biznes, kiedy ta przejdzie na emeryturę. W związku z tym wynajmuje detektywa, który dokładnie ma prześwietlić wszystkich potencjalnych kandydatów z bliższej i dalszej rodziny. Wkrótce kobieta wydaje uroczystą kolację, podczas której zamierza ogłosić swoją decyzję. Tymczasem na wydarzeniu dochodzi do morderstwa, a sprawcą może być każdy uczestnik przyjęcia.

Książka już dostępna.

Co powiesz na spotkanie - kup na TaniaKsiazka.plCo powiesz na spotkanie?

Ezra musi napisać scenariusz do romantycznej komedii. Od tego też zależy dalsza przyszłość Evie. Dlatego kobieta postanawia dostarczać mu zabawnych inspiracji i udowodnić, że w prawdziwym życiu można zakochać się jak w filmie. Nawet jeżeli miałaby odgrywać kultowe sceny z komedii romantycznych w nieskończoność.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Przeczytaj także