Specjalna oferta z okazji Dnia Ojca!

father-and-son-silhouetteW poprzednim miesiącu obchodziliśmy Dzień Matki, a już za kilka dni nadarzy się świetna okazja do wyrażenia swojej wdzięczności i podziękowań ojcom. To na 23 czerwca przypada wielkie święto wszystkich tatusiów. Jest to czas, w którym ślemy i składamy im najlepsze życzenia. Jednak nie zapominajmy o tym, że ojcowie też mają swoje pasje i zamiłowania. Może jest nią właśnie książka? 23 czerwca sprawcie swoim ojcom niespodziankę i podarujcie TanioKsiążkowy upominek, który z pewnością ich ucieszy.

TaniaKsiazka.pl również świętuje Dzień Ojca! Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy ofertę łączącą ogromną liczbę bestsellerowych tytułów i niesłychane rabaty cenowe. Do waszej dyspozycji jest ponad 200 książek, na które zniżki cenowe sięgają nawet 41%. Naprawdę jest w czym wybierać i zapewne znajdziecie ten wyjątkowy i przeznaczony specjalnie dla waszych ojców tytuł.

Oto kilka naszych tanio książkowych propozycji na dzień Ojca.

Nie da się ukryć, że czerwiec 2016 roku to także święto piłki nożnej. Odbywające się we Francji Mistrzostwa Europy trzymają w tym czasie przed telewizorami wielu kibicujących tatusiów. W oczekiwaniu na kolejne starcie biało-czerwonych, mogliby zgłębić oni sekrety naszej kadry sięgając po takie książki jak Nienasycony Robert Lewandowski czy Adam Nawałka. Droga do perfekcji.

A może coś o polityce? House of Cards to historia, która zachwyca miliony osób na całym świecie. Po jej przeczytaniu można uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących mechanizmów władzy oraz dowiedzieć się, kto tak naprawdę rozdaje karty na najwyższych szczeblach. Do tego można oczywiście dorzucić coś z domowego podwórka, chociażby Resortowe dzieci Służby czy Pogorzelisko Wojciecha Sumlińskiego.

Jest piłka nożna i polityka, rzecz jasna w tym gronie nie może zabraknąć sensacji. A doskonałym prezentem dla wszystkich ojców lubiących książki akcji będzie twórczość Roberta Ludluma.  To najwyższy czas na przypomnienie Tożsamości Bourne’a zwłaszcza, że już w lipcu do kin wchodzi kolejny film o Jasonie Bournie.

Pełna lista przecenionych produktów na Dzień Ojca znajduje się tutaj

Przeczytaj także