SKAM – książka na podstawie serialu!

SKAM Sezon 1 - kup na TaniaKsiazka.plSKAM. Sezon 1: Eva to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele niezwykle popularnego serialu. Serialu, na którego podstawie powstała prezentowana dziś lektura. Książka będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 5 czerwca 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że papierowa historia już cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Tym samym w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Co takiego ma w sobie, że przyciąga tak liczną rzeszę odbiorców? Koniecznie czytajcie dalej, by się o tym przekonać!

SKAM – światowy fenomen także w Polsce

Prezentowana dziś książka to nic innego, jak scenariusze do pierwszego sezonu serialu w formie, w jakiej zostały napisane. To jednak nie wszystko! Prawdziwym smaczkiem jest fakt, iż zawiera ona nigdy nienagrane sceny, komentarze i dialogi, które później wycięto. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że przewidywana jest cała seria książek, które będą zawierały scenariusze z kolejnych sezonów. W książkach znajdziecie ponadto nieuwzględnione w serialu sceny, wycięte podczas montażu kwestie, napisane na nowo prologi i epilogi. Poza tym są tu również komentarze twórczyni SKAM, Julie Andem, oraz nieupubliczniane wcześniej notatki. Książki z serii SKAM składają się na przewodnik po świecie, który zafascynował całe pokolenie. Odkryjcie na nowo losy Evy, Noory, Isaka oraz Sany i zbliżcie się do nich bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

W pierwszej odsłonie książkowej historii czytelnicy śledzą losy Evy Kviig Mohn, nastolatki, rozpoczynającej naukę w szkole średniej. Bohaterka zaczyna spotykać się z Jonasem, ale nowy związek negatywnie wpływa na jej przyjaźń z byłą partnerką ukochanego. Pierwsza klasa Evy w Liceum im. Hartviga Nissena to trudny okres miłości, zdrady i zerwanych więzów. Ale i nawiązywania nowych przyjaźni z Noorą, Chris, Vilde i Saną.

Przypominamy, że książka SKAM. Sezon 1: Eva na polskim rynku będzie dostępna od 5 czerwca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także