Sitwa – nowość od Pauliny Świst

Sitwa - kup na TaniaKsiazka.plSitwa to książka, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom twórczości Pauliny Świst. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś pozycja to drugi tom bestsellerowej serii pt. Karuzela. Powieść, o której mowa, będzie dostępna w sprzedaży już od 31 października 2019 roku i zainteresuje każdego, kto uwielbia literaturę kryminalną i sensacyjną. Paulina Świst to jedna z najgłośniejszych polskich debiutantek ostatnich lat. W związku z tym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z jej książkami, warto byście nadrobili zaległości. A dziś jest na to idealny moment. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Sitwa – przekręty finansowe, namiętność, przemyt złota i afera kościelna

Michał Grosicki, funkcjonariusz CBŚ, służbowo rusza na Śląsk. Bohater tak dobrze wtapia się w przestępczy świat, że zostaje aresztowany przez prokuratora Zimnickiego. Jednak to dopiero początek spisku, w który zamieszane są dobrze znane postacie z Karuzeli, Orzeł i Olka. Tym samym wszystko wskazuje na to, że historia finansowych przekrętów wcale nie skończyła się wraz z ich ucieczką z kraju. Szybko bowiem okazuje się, że afera goni aferę, a stawka nieustannie rośnie.  Tym razem w grę wchodzą już nie tylko przekręty finansowe i wielka namiętność, ale też przemyt złota i afera kościelna. Poza tym czytelnicy mogą liczyć na atmosferę gorącą atmosferę romansu.

Paulina Świst udowadnia bowiem, że jej książki nie bez powodu w błyskawicznym tempie stały się krajowymi bestsellerami. Autorka doskonale łączy brawurową sensację ze śmiałą erotyką i tajemnicami adwokackiego świata. Ponadto specjalizująca się w prawie karnym pisarka zna na wylot ciemne strony systemu karnego w Polsce. To właśnie na bazie własnych doświadczeń tworzy kryminalne historie, która spokojnie mogłaby wydarzyć się naprawdę. Zresztą… kto wie, czy nie wydarzyła się naprawdę?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Pauliny Świst pt. Sitwa będzie dostępna w sprzedaży od 31 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Koniecznie sprawdźcie ją i przekonajcie się, co takiego ma w sobie!

Przeczytaj także