Zaplanujcie wiosenny relaks z książką

wiosna_z_ksiazka_TK_tag

Sezon rowerów, biegania, leśnych spacerów, pikników, innych wypadów i plenerowych zabaw można uznać za otwarty. Dynamiczny rozkwit przyrody, wiosenna bryza oraz ciepłe promienie słońca sprawiają, że trudno wysiedzieć w domu. Dlaczego by nie umilić jeszcze sobie tego czasu lekturą na świeżym powietrzu? Ławka w parku, rozesłany koc na świeżo skoszonej, zielonej trawie. Akompaniament ptaków, ich wiosenny śpiew jak i pozostałe  instrumenty matki natury potrafią stworzyć idealne warunki dla relaksującej chwili z książką.

Jeżeli szukacie książek, które możecie zabrać ze sobą na łono natury to dobrze trafiliście. TaniaKsiążka.pl przygotowała dla was ofertę ponad 350 tytułów, które umilą wasz wolny czas. Na wybrane pozycje otrzymacie rabat sięgający nawet do 30% ceny. Pozostałą kwotę możecie przeznaczyć na różne zimne smakołyki, które jeszcze bardziej wzmocnią waszą satysfakcję z wiosennego wypoczynku. Prawda, że świetny układ?

Nasza oferta sprawi, że nie odejdziecie z pustymi rękoma. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kobieta, mężczyzna, dorosły czy dziecko. Wielbiciele literatury pięknej, fantastyki, reportażu czy też kryminału. Ale uwaga, bowiem niektóre produkty mają ograniczoną dostępność.

Może tak szybka podróż do egzotycznego i malowniczego świata Indii? Zapewni to wam przygodowo-podróżnicza powieść Shantaram. Być może dostałaś kilka dni urlopu i nie masz pomysłu co przeczytać? Sprawdź bestsellerowy cykl Dotyk Cross, który znają już miliony kobiet na świecie. Powieść Pokój bez żadnych wątpliwości też jest książką, po którą warto sięgnąć na wiosnę i zabrać w plener. Nominowana do Oscara ekranizacja Pokoju do dziś wzrusza i zachwyca publiczność. Do tego multum książek z rąk takich autorów jak Dmitry Glukhovsky, Stephen King, Jo Nesbo, Katarzyna Bonda, Katarzyna Puzyńska oraz Tess Gerritsen.

Wymienione pozycje i jeszcze dużo, dużo więcej znajdziecie
w księgarni TaniaKsiążka.pl >

Przeczytaj także