Sięgnij po książkę w wersji pocket

pocket 569

Jak wiemy, każdy ma swoje preferencje i gusta, odnosi się to również do samych książek. Jeden czytelnik woli żółty odcień książkowych stronnic, drugi z kolei preferuje kolor biały. Drobny druk, czy może troszeczkę większy? Wybrać książkę w twardej okładce? Czy może jednak skusić się na miękką, która też daje radę? Książka kieszonkowa czy jej klasyczny format?

Z takimi dylematami spotkał się raczej każdy czytelnik. O gustach jednak się nie rozmawia, dlatego też skupimy się na nieco innej kwestii. Dlaczego warto sięgnąć po książkę w wydaniu kieszonkowym. Może akurat okaże się, że jest tym czego szukasz od dawna.

Po pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, powinna ona się zmieścić w twojej kieszeni. Czyni to z niej bardzo mobilne źródło twojej rozrywki, które będzie mogło ci towarzyszyć zawsze i wszędzie. Zdarzyć może się jednak tak, że zdecydujesz się na odrobinę obszerniejszy egzemplarz. W tym przypadku użyteczny okaże się już nawet niewielki plecak, czy torebka.

Komu w dzisiejszych czasach nie zdarza się nie liczyć godzin? Ciągły pośpiech sprawia, że często nie mamy czasu na sięgnięcie po ulubioną książkę. Tu pojawia się kolejna zaleta książki w wydaniu pocketowym. Wykorzystaj wolne chwile których doświadczasz podczas transportu czy w poczekalniach. Podróż komunikacją miejską już nigdy nie będzie się dłużyła.  Zagospodarujesz ulatujące chwile, dzięki którym zaspokoisz tęsknotę i głód za porządną lekturą.

Na koniec, przyjrzyjmy się książce w wersji pocket i konsekwencji jej zakupu dla twojej kieszeni. Otóż prawdę mówiąc, nie będzie żadnych. Właśnie nic bardziej nie przemawia na korzyść tego formatu, jak jego bardzo korzystna cena. W porównaniu do klasycznego odpowiednika, jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do 75% ceny. Nic tak nie cieszy jak dobra i tania książka, z którą możesz oddać się chwili zapomnienia i relaksu.

Sięgnij po książkę w wersji pocket i zaoszczędź 75% ceny! >

Przeczytaj także