Seria Endgame – przeżyj nowe doświadczenia!

Endgame. WezwanieDzisiaj chcielibyśmy polecić wam niezwykle interesującą serię pt. Endgame, której autorem jest James Frey. Propozycja jest niesamowicie ciekawa, ponieważ oprócz klasycznej historii wciąga czytelnika do wspólnej zabawy, wymuszając pewne interakcje. Tym razem zadaniem odbiorcy jest nie tylko uważne śledzenie losów głównych bohaterów. Teraz należy odszukiwać wskazówki i rozwiązywać łamigłówki. I uwaga! Zwycięzca może być tylko jeden.

Endgame – przyszłość rozrywki

Cały projekt Endgame można przedstawić, jako multimedialne doświadczenie, gdzie fikcja przeplata się z rzeczywistością. W jej skład wchodzą aż trzy powieści i jedna gra dla miliardów ludzi. A kusi przede wszystkim nagroda w wysokości 3 milionów dolarów. Okazuje się, że przyszłość nie została jeszcze w żaden sposób określona. To zadanie przypadło właśnie owemu projektowi.

Ludzkości grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. W Ziemię uderza seria meteorytów, ale tylko garstka mieszkańców zdaje sobie sprawę z prawdziwych konsekwencji tego zjawiska. W ich żyłach płynie krew starożytnych cywilizacji a w umysłach odzywa się głośne wezwanie. Los całej ludzkości i świata spoczywa w ich rękach. Ale to nie takie proste, jak się wydaje. Ci ludzie nie posiadają nadprzyrodzonych zdolności. Nie potrafią również latać, ani nie znają żadnego rodzaju magii. Za to od dziecka przygotowywano ich do roli idealnych zabójców. I teraz właśnie przyszedł czas, by wykorzystali swoje umiejętności. Rozpoczyna się Endgame!

Wystarczająco zachęceni? Dodatkowym atutem powieści stworzonej przez Freya jest fakt, że składa się ona z trzech tomów właściwych i prequelu, który przedstawia trening i przygotowania bohaterów, spotkanych w kolejnych częściach. Bez wątpienia jest to fascynująca i niecodzienna przygoda, w której warto wziąć udział.

Całą serię Endgame znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także