Serce z cierni – premiera gorącej nowości!

Serce z cierni - kup na TaniaKsiazka.plSerce z cierni to gorąca nowość, która od niedawna jest już dostępna na polskim rynku. Książka Bree Barton przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej i fantastycznej. Jeśli zatem te dwa gatunki należą do waszych ulubionych, koniecznie zapoznajcie się z prezentowaną dziś pozycją. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. To także doskonała propozycja na deszczowe, jesienne wieczory. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Serce z cierni – międzynarodowy bestseller

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Mia, którą ojciec postanowił wydać za dostojnego księga Quinna. Jednak dziewczyna wcale nie ma zamiaru wychodzić za mąż. I nie zmieni tego nawet fakt, iż jest to książę. Bohaterka postanawia więc uciec. Z zamku wykutego w kamieniu, gdzie mieszka, wyrusza na polowanie. Polowanie niecodzienne, bo na czarownice. Podejrzewa bowiem, że to one, kobiety obdarzone magiczną mocą zwane Gwyrach, uśmierciły niegdyś jej matkę. Nastaje dzień zemsty. Kraina, w której można zginąć od dotyku, nie jest jednak bezpiecznym miejscem. Wystarczy muśnięcie czarownicy, by umrzeć.

Już wkrótce okazuje się jednak, że także Mia potrafi władać magicznymi mocami. Czy to możliwe, że stania się celem sama dla siebie? Nieoczekiwanie na światło dzienne zaczynają wychodzić rodzinne tajemnice, które przyprawiają bohaterkę o zawrót głowy. Dziewczyna nie była gotowa na odkrytą prawdę o swojej rodzinie. Jednak zabrnęła już tak daleko, iż nie ma odwrotu. Czy Mia udźwignie ciężar spadających na nią informacji i tempo wydarzeń? Co skrywa jej rodzina?

Książkę pt. Serce z cierni znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej i fantastycznej. Autorka stworzyła powieść, która w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Historia wciąga już od pierwszych stron i zaskakuje dynamiczną akcją. Nie ma tu mowy o nudzie. Bree Barton zapewnia odbiorcom rozrywkę na najwyższym poziomie. Na kartach tej wyjątkowej powieści splatają się ze sobą elementy magiczne, tajemnice rodzinne oraz wątki kryminalne. Przekonajcie się sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także