„Sekretne życie zwierzaków domowych” – opowieść filmowa

Sekretne życie zwierzaków domowychSekretne życie zwierzaków domowych to tym razem TanioKsiążkowa propozycja dla najmłodszych, która premierę będzie miała 21 września. Powieść została stworzona na podstawie bajki animowanej o tym samym tytule. Sekretne życie zwierzaków domowych na ekranach polskich kin pojawi się 23 września tego roku. Za reżyserię odpowiada Chris Renaud natomiast scenariuszem zajęli się: Cinco Paul, Ken Daurio oraz Brian Lynch.

Sekretne życie zwierzaków domowych – opowieść filmowa

Sekretne życie zwierzaków domowych to komediowa opowieść o psie rasy terier, który wabi się Max. Wiedzie on spokojne życie w jednym z luksusowych apartamentów na Manhattanie wraz ze swoją właścicielką, Katie. Wśród okolicznych zwierząt Max ma wielu przyjaciół, z którymi spotyka się zawsze, gdy ich właścicieli nie ma w domu. Jednak pewnego dnia życie Maxa zmienia się o 180 stopni. Katie postanawia zaadoptować ze schroniska jeszcze jednego czworonoga, Duke. Kiedy przyprowadza go do apartamentu, Max przeżywa szok i przerażenie. Od tej pory przecież nie będzie już jedynym ulubieńcem pani.

Między psami dochodzi do spięć i pewnego dnia, gdy są na spacerze, Duke postanawia porzucić Maxa. Oboje jednak zostają zaatakowani przez gang kotów, w wyniku czego tracą swoje obroże. Teraz nic nie odróżnia ich od bezdomnych psów. To z kolei naraża ich na schwytanie przez hycla. Max pragnie jak najszybciej odnaleźć drogę do domu, zaś Duke nie ma zamiaru wracać do schroniska. Czy uda się im wrócić do Katie?

Sekretne życie zwierzaków domowych świetnie sprawdzi się również w roli prezentu. Przypominamy, że premiera książki będzie miała miejsce 21 września bieżącego roku. Film do kin trafi dwa dni później – 23 września. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także