Schronisko w Podgórowie – nowość od Joannay Tekieli

Jeśli uwielbiasz książki z serii Pensjonat Leśna Ostoja, na pewno zainteresuje Cię fakt, że ich autorka już 29 września wręczy nam swoją najnowszą powieść zatytułowaną Schronisko w Podgórowie. Joanna Tekieli ma wyjątkowy dar kreowania opowieści obyczajowych, w których ważnym elementem jest wątek romantyczny. Czym tym razem rozgrzeje nasze serca? Tytułowe schronisko ma być dla głównych bohaterów ucieczką od miejskiego zgiełku i lekarstwem na małżeńską rutynę. Czy stanie się czymś jeszcze?

Schronisko w Podgórowie Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Schronisko w Podgórowie – nowość od Joanny Tekieli

Wspomniane małżeństwo, które poznajemy w książce pt. Schronisko w Podgórowie, to Ewa i Mariusz. Para z prawie dwudziestoletnim stażem, w których związek po tylu latach wkradła się nuda. Oboje czują wyraźnie, że mocno się od siebie oddalili. Nie spoczywają jednak na laurach czekając, aż ich więź rozpadnie się na dobre. Postanawiają coś z tym zrobić i pod wpływem znalezionego w sieci ogłoszenia decydują się na prawdziwą życiową rewolucję. Jaką? Sprzedają mieszkanie w mieście i kupują stare schronisko w maleńkiej miejscowości Podgórowo. W tamtym momencie wydaje im się, że największą trudnością, z jaką będą musieli się zmierzyć to nowe, dość surowe warunki życia, jak brak bieżącej wody i prądu oraz przedłużające się remonty. Okazuje się jednak, że los przygotował dla nich wyzwania, których kompletnie się nie spodziewali. 

Schronisko w Podgórowie autorstwa Joanny Tekieli możesz zamówić już teraz. Wystarczy, że przejdziesz na stronę naszej księgarni i zajrzysz w to miejsce.

***

Jeśli to będzie Twoje pierwsze spotkanie z literaturą Joanny Tekieli i zechcesz kontynuować tę piękną przygodę, proponujemy Ci zapoznanie się z jej najgłośniejszym cyklem powieści Pensjonat Leśna Ostoja. W skład serii wchodzą cztery tomy: Pensjonat Leśna Ostoja, Rok w Pensjonacie Leśna Ostoja, Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja oraz Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja.

Inne piękne książki obyczajowe tej autorki są dostępne pod tym linkiem.

Czytaj także:

Przeczytaj także