Rozmowa z Agatą Młynarską

Moja wizja - zobacz na TaniaKsiazka.plMoja wizja to książka, w której zapisana jest rozmowa z Agatą Młynarską, poprowadzona przez Agnieszkę Litorowicz-Siegert. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądała droga do sukcesu jednej z najbardziej znanych, polskich dziennikarek? Teraz macie szansę się tego dowiedzieć. Okazuje się, że jej kariera na szklanych ekranach wcale nie była taka oczywista, a pod nogi los wciąż rzucał jej kłody.

Rozmowa z Agatą Młynarską – trudne początki

Dacie wiarę, że pierwszą osobą, która stanęła na drodze Agaty do kariery prezenterki, był jej własny ojciec? Zgadza się, miał on zupełnie inne plany wobec ukochanej córki i w żadnym wypadku nie było tam telewizji.

Droga, którą dla niej wybrał wydawała się prosta, najpierw matura, później studia – oczywiście najlepiej polonistyka. Naprawdę niewiele brakowało, by Agata została nauczycielką. Okazuje się jednak, że przeznaczenia nie da się oszukać i nie można uciekać przed nim w nieskończoność.

Droga do sukcesu była trudna i wyboista. Wygrała konkurs na prezentera, jednak nie mogła rozpocząć pracy z powodu niedokończonych studiów. Jej debiut w Nowym Dzienniku nie był przygodą na dłużej, gdyż program zdjęto z anteny. Po wielu trudach w końcu udało się jej zostać prezenterką TVP2, niestety ktoś wykreślił ją z listy dyżurów.

Agata Młynarska od początku wykazywała się niesamowitą siłą, energią i niezależnością, w tyle głowy wciąż słyszała głos znanego ojca, który przypominał o rodzinnych zasadach. Przez całą karierę zawodową prezenterka musiała o coś walczyć i udowadniać wiele rzeczy. Nie zawsze było łatwo, nie wszystko szło gładko i przyjemnie. Miejsce, gdzie obecnie się znajduje, zawdzięcza jedynie swojej ciężkiej pracy i niezwykłemu talentowi.

W najnowszej książce Agnieszka Litorowicz-Siegert udowadnia, że przypadek Agnieszki Młynarskiej jest niezwykły i godny uwagi. Brała ona udział w tworzeniu telewizji, która po 1989 roku w Polsce powstawała na nowo. To ona pomagała Jurkowi Owsiakowi współtworzyć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Brała również udział w wielu telewizyjnych rewolucjach. Przyczyniła się do powstania odnogi programów śniadaniowych i wprowadzała na antenę spektakularne show.

Moja wizja to książka, w której Czytelnik natknie się na głęboką rozmowę o życiu, prezentowanym z różnych perspektyw. Jest to przygoda raz zabawna, innym razem niezwykle poważna. Przede wszystkim jednak szczera i prawdziwa. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także