Rosyjska księżniczka – Monika Skabara

Rosyjska księżniczka - kup na TaniaKsiazka.plRosyjska księżniczka to propozycja, która przypadnie do gustu każdej miłośniczce literatury erotycznej. Monika Skabara stworzyła niezwykle przejmującą i mroczną opowieść o miłości, która zrodziła się w bezwzględnym i brutalnym świecie mafii. Powieść w sprzedaży będzie dostępna już od 15 lipca 2020 roku. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka to pierwszy tom z serii Dziedzictwo. W związku z tym czytelniczki mogą liczyć na znacznie więcej emocjonujących tomów, a to zapewnia wiele godzin rozrywki. Jesteście ciekawe, czego możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie zatem czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Rosyjska księżniczka – kilka słów o fabule książki

Sasza Askarowa to jedyna córka szefa rosyjskiego klanu mafijnego. W związku z tym jest doskonale wyszkolona, wychowana żelazną ręką przez surowego ojca i stworzona do zabijania. Tak, by w przyszłości bez problemów przejęła interesy ojca i z łatwością zarządzała jedną z największych szajek. Poza tym to też twarda i nieustępliwa kobieta, która nie da sobie narzucić zdania innych. Jest też zdecydowana przeciwstawić się własnemu ojcu. Teraz jednak jest szansa na uzyskanie upragnionego pokoju – tylko czy kobieta pozwoli się za to sprzedać?

Antonio Morinello jest synem włoskiego bossa kamorry, największego wroga rosyjskiego kartelu. W dniu, kiedy pierwszy raz poznał Saszę, zapragnął jej. Nie przypuszczał jednak, że jej zdobycie nie będzie takie proste, jak się mu wydawało. Mimo że w ramach ugody między dwoma mafijnymi klanami ojciec kobiety zgadza się oddać Antoniowi swoją córkę, sama zainteresowana ma odmienne zdanie na ten temat. Grubo myli się ten, kto myśli, że może przekazywać ją sobie z rąk do rąk, jak przedmiot bez pytania o zgodę. Czy przymusowy ślub połączy dwa zwaśnione rody, czy wręcz przeciwnie, prawdziwa wojna dopiero się rozpocznie?

Przypominamy, że książka pt. Rosyjska księżniczka będzie dostępna w sprzedaży od 15 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i erotycznej. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także