Rogi Joego Hilla: nowe wydanie z okładką Dark Crayon

Lubicie horrory Joego Hilla? W takim razie w waszych biblioteczkach nie powinno zabraknąć nowych wydań jego książek, tych ze świetnymi okładkami Dark Crayon. W księgarniach pojawiła się kolejna książka – Rogi.Rogi Joego Hilla: nowe wydanie z okładką Dark Crayon

Rogi Joego Hilla – nowe wydanie z okładką Dark Crayon

Głównym bohaterem Rógów Joego Hilla jest Ig Perrish, bogaty syn słynnego muzyka. Ig spotykał się z miłością swojego życia, Merrin Williams, i wszystkim wydawało się, że czeka go pozbawiona trosk przyszłość.

Życie chłopaka zmienia się w ciągu jednej nocy. Merrin została zgwałcona i zamordowana, a wszystko na oczach Iga.

Mija rok od jej śmierci, a Ig nadal nie może się pozbierać. W rocznicę pije na umór, a rankiem budzi się nie tylko z kacem, ale też z rogami.

Szybko dociera do niego, że dzięki nim nie tylko dziwacznie wygląda, ale też słyszy myśli, więc może poznać sekrety innych. Zatem wyniszczony żałobą chłopak postanawia wykorzystać rogi i zdolność, jaka wraz z nimi się pojawiła, żeby dowiedzieć się wszystkiego na temat morderstwa Merrin.

Musi szybko poznać prawdę, bo wielu uważa, że to on jest zabójcą, a kary udało mu się uniknąć tylko dzięki pieniądzom i koneksjom.

Prawda o śmierci Merrin to jedna zagadka. Drugą jest: skąd się właściwie wzięły tytułowe rogi.

Wczesna twórczość Hilla w nowym wydaniu

Hill wydał Rogi z 2010 roku, to jedna z najwcześniejszych powieści pisarza, druga w karierze po Pudełku w kształcie serca. Książka dość szybko zyskała aprobatę fanów horrorów, a w 2013 w kinach miała premierę jej adaptacja z Danielem Radcliffe’em w roli Iga.

Nowe wydanie Rogów trafiło do księgarń na początku czerwca. Książkę znajdziecie tutaj.

Seria: Joe Hill z okładkami Dark Crayon

W serii Joe Hill z okładkami Dark Crayon poza Rogami na półkach księgarń możecie też znaleźć książki:

Książki i komiksy autora możecie znaleźć w tym miejscu 👉 Joe Hill.

Przeczytaj także