Rider – rozgrzewająca nowość od Anny Langer

Nic tak nie rozgrzewa w chłodniejsze dni jak nowości od Niegrzecznych Książek. 25 sierpnia miała premierę nowa powieść erotyczna Anny Langer pt. Rider. Autorka zdobyła uznanie czytelniczek tym, w jaki sposób łączy zawiłości ludzkiej emocjonalności z gorącymi scenami. O czym jest najnowsza opowiedziana przez nią historia?

Rider Anny Langer - nowa powieść erotyczna

Rider Anny Langer — przeciwieństwa i siła przyciągania

Fabuła Ridera Anny Langer ogniskuje się wokół głównej bohaterki — Ivy. Postronnym obserwatorom mogłoby się wydawać, że dziewczyna ma wszystko: jest piękna, nigdy niczego jej nie brakowało, bo jej rodzice są bardzo dobrze sytuowani.

Tylko że mało kto wie o tym, że Ivy w pięknym domu czasem czuje się jak w klatce. Ostrożność i nadopiekuńczość jej rodziców przekłada się na dość marny poziom swobody, na jaką pozwalają córce. Wychowują ją w myśl starego, dobrego modelu — trzymania pod kloszem. Zatem z jednej strony życie Ivy jest komfortowe i pozbawione niebezpieczeństw. Z drugiej — nie ma w nim szaleństwa, pasji i miejsca na popełnianie błędów.

Ten stan mógłby trwać dłużej, gdyby nie pewien felerny zakład, wskutek którego Ivy musi spędzić aż 10 godzin z Riderem, którego nie znosi. To, że chłopak sprawia wrażenie aroganckiego, to mało powiedziane.

Tylko że podczas tych 10 godzin okazuje się, że Rider jest zupełnie inny, niż Ivy zakładała. Między nimi rodzi się coś więcej, niż tylko sympatia. Gorące uczucie i jego siła zaskoczą ich oboje. Czy jest szansa, że z tego związku wyjdzie coś dobrego? Czy trzymana całe życie pod kloszem Ivy, poradzi sobie ze wszystkimi emocjami i pragnieniami, jakie nagle na nią spadną? A może wszystko będzie zmierzać w kierunku złamanego serca?

 

Rider Anny Langer

 

Niegrzeczna książka od Niegrzecznych Książek

Książkę Rider Anny Lander już możecie znaleźć w naszej księgarni. Jeżeli macie ochotę na tę rozgrzewającą historię, to zajrzyjcie w to miejsce.

Nowa książka autorki ukazała się nakładem wydawnictwa Niegrzeczne Książki. To najnowszy imprint Wydawnictwa Kobiecego skupiony na literaturze romansowo-erotycznej.

Przeczytaj także