„Behawiorysta” Remigiusza Mroza

BehawiorystaBehawiorysta to nowość, która wyszła spod pióra Remigiusza Mroza. Czytelnicy będą mogli nabyć ją już 26 października bieżącego roku. Warto dodać, że niemal każda powieść tego autora staje się absolutnym bestsellerem. Jeśli więc poszukujecie dobrej książki na jesienne dni, to jest to z pewnością doskonała propozycja. W dodatku, nasza ekipa przygotowała specjalną promocję, dzięki której możecie liczyć na 25% rabatu!

O czym mówi Behawiorysta?

Tym razem policja musi zmierzyć się z niecodziennym oprawcą, który zajmuje przedszkole. Mężczyzna grozi, że zabije wszystkich zakładników – dzieci oraz wychowawców. Funkcjonariusze zdają się być bezsilni, ponieważ terrorysta nie przedstawia żadnych żądań. Trudno ustalić, dlaczego w ogóle sprawca postanowił dokonać napaści, ani co chce w ten sposób osiągnąć. Dodatkowym utrudnieniem okazuje się fakt, iż transmisja z przedszkola, nadawana na żywo, pojawia się w Internecie.

Bezradna policja postanawia skorzystać z pomocy Gerarda Edlinga. Jest to były prokurator, który został zwolniony dyscyplinarnie ze służby. Okazuje się jednak, że jest on ostatnią deską ratunku w zaistniałej sytuacji. Edling to specjalista w dziedzinie kinezyki – działu nauki, która zajmuje się badaniem komunikacji niewerbalnej. Mężczyzna słynie z ekscentryzmu, ale przede wszystkim na swoim koncie ma mnóstwo rozwiązanych, trudnych spraw. Czy uda się mu zachować korzystny bilans? Czy jednak on również okaże się bezsilny wobec zamachowca, który nie przejawia żadnego celu w swoim działaniu?

Rozpoczyna się niebezpieczna gra między ściganym i ścigającym. I nie do końca wiadomo, kto jest kim.

Przypominamy, że Behawiorysta Remigusza Mroza do sprzedaży wejdzie 26 października bieżącego roku. W Taniej Książce możecie liczyć na dodatkowy rabat, dzięki któremu nabędziecie powieść o 25% taniej. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także