Relacja z koncertu Sorry Boys!

Absolutny hit! Relacja z koncertu Sorry Boys przygotowana specjalnie dla was przez naszego kolegę! Wszystko oczywiście za sprawą Pawła z kanału Posłuchajcie. Tym razem w zupełnie innej odsłonie. Świeżo, energicznie i z wigorem. Koniecznie sprawdźcie, do jakich szaleństw zdolny jest książkowy mól. Gwarantujemy dobrą zabawę i jak zawsze, rzetelną opinię na temat.

Relacja z koncertu Sorry Boys – dynamizm przede wszystkim!

To już nie tylko regał pełen książek w tle. Czeka was całkowicie nowe doświadczenie i bardzo miłe zaskoczenie. Okazuje się bowiem, że po drugiej stronie ekranu siedzi człowiek, który… żyje! Tak, tak, wyobraźcie sobie, że Paweł potrafi na chwilę oderwać się od książek. A kiedy już to robi, szaleje na maksa! Chodzi tu oczywiście o koncert zespołu Sorry Boys, który odbył się w jednym z białostockich klubów 5 marca 2017 roku. Był on powiązany z promocją najnowszej płyty zespołu – Roma. Nietuzinkowa grupa, hipnotyzujący wokal, nieprzeciętne wykonania. To jasne, że nie mogło zabraknąć tam naszego kolegi, który teraz z przyjemnością dzieli się z wami swoimi przeżyciami.

Koniecznie sprawdźcie, co zachwyciło Pawła i co zrobiło na nim największe wrażenie. Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z ów zespołem to idealny moment, żeby nadrobić zaległości. Dzięki recenzji zamieszczonej na Posłuchajcie zapoznacie się ze szczegółowym i profesjonalnym opisem występu grupy Sorry Boys. Paweł zwrócił uwagę na najistotniejsze elementy i w ciekawy sposób ukazał ich całościowy obraz.

Tutaj znajdziecie debiutancki album zespołu pt. Hard Working Classes.

Tutaj znajdziecie najnowszy album pt. Roma.

Poniżej znajduje się relacja z koncertu Sorry Boys:

Przeczytaj także