Recenzja miesiąca 2017 – nagrodzeni za luty i marzec

Recenzja miesiąca 2017 to kontynuacja konkursu na ciekawą recenzję książki. Tradycja trwa już od ponad dwóch lat! Przeczytajcie, kto zdobył bon na zakupy w lutym i w marcu 2017 r.

Recenzja miesiąca 2017 – nagrody

Po przeczytanej książce, zwykle buzują w nas emocje, dobre lub złe. U wielu z nas pojawia się potrzeba opowiedzenia o nich innym. Napisanie recenzji w TaniaKsiazka.pl to nie tylko szansa właśnie na wyrażenie tych emocji, ale także możliwość zgarnięcia 100 zł na zakupy w naszej księgarni. Dodatkowo dwa wyróżnione miejsca premiujemy książką. Sprawdźcie, które recenzje nagrodziliśmy w miesiącu lutym i marcu. Być może wśród ocenionych przez innych Czytelników książek, znajduje się Wasz następny ulubiony tytuł.

Recenzja miesiąca 2017 – luty

W miesiącu lutym nagrodziliśmy trzech autorów recenzji, które zostały zamieszczone pod książkami dostępnymi w naszej księgarni. Wśród zwycięzców, do których powędrowała nagroda, znaleźli się:

♦ Hanna C. za recenzję do książki: Zwiadowcy Księga 3. Ziemia skuta lodem, Flanagana Johna.
♦ Teresa K. za recenzję do książki: Układanka z uczuć, Małgorzaty Garkowskiej
♦ Weronika T. za recenzję do książki: Żywioły Tom 2 Ogień, który ich spala, Cherry C Brittainy.

Recenzja miesiąca 2017

Fragment recenzji Pani Hanny C.:

Z czystym sercem mogę polecić tę książkę każdemu. Nie zawiodła mnie tak samo jak nie zawiodły mnie dwa poprzednie tomy. Mogłabym nawet powiedzieć, że była dotąd najlepsza. Oczarowała mnie! Kiedy po nią sięgałam, ciekawość i niepokój zżerały mnie doszczętnie. Byłam ciekawa, czy Halt i Horace zdołają uratować Willa i Evanlyn, którzy zostali pojmani przez groźnego wojownika jarla Eraka. Bardzo się o nich martwiłam i niepokoiłam się o ich losy. Żywiłam ogromną nadzieję, że Halt i Horace ich uratują i wszyscy wrócą bezpiecznie do Araluenu. W „Ziemi skutej lodem” było również wiele momentów, które mnie bardzo zaskoczyły. Oczywiście nie będę tutaj zdradzać, co było takie zaskakujące, bo przez to zepsuję całą radość z czytania wybitnej książki. Dowiesz się, jeśli przeczytasz, drogi Czytelniku.“

Recenzja miesiąca 2017 – marzec

W miesiącu marcu nagrodziliśmy kolejnych trzech autorów recenzji, które zostały zamieszczone pod książkami dostępnymi w naszej księgarni. Wśród zwycięzców, do których powędrowała nagroda znaleźli się:

♦ Małgorzata P. za recenzję do książki: Dziennik cwaniaczka 11. Ryzyk-fizyk, Jeffa Kinney’a
♦ Dominika O. za recenzję do książki: W cieniu dnia jutrzejszego, Anieli Olbrych
♦ Angela D. za recenzję do książki: Kraina miłości i zatracenia, Tiphanie Yanique

Recenzja miesiąca

Fragment recenzji Pani Angeli D.:

Niesztampowe książki to przede wszystkim dobra fabuła, fajny risercz i lekka nadnaturalność, hiperbolizacja rzeczywistości. Coś, co miesza się z jawą i snem, jednocześnie podkręcając złożoność ludzkiej natury. No i mogłabym rzec, że to jest świetne, ale w przypadku „Krainy miłości i zatracenia” to nie będzie takie proste. Mam bowiem do czynienia z pozycją, która może burzyć co bardziej konserwatywną krew, powodując, że powieści do końca nie uda się zrozumieć. I dobrze. Normalne książki są nudne.”

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za napisanie recenzji!

Wszystkie nagrodzone książki znajdziecie na TaniaKsiazka.pl. Teraz pora na Wasze recenzje! Jak zgarnąć bon o wartości 100 zł za recenzję przeczytacie tutaj.

TK 100zl

Przeczytaj także