[Recenzja książki] Giełda – Adam Zaremba

Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie II rozszerzone - Adam ZarembaDzisiaj będzie trochę oryginalnie. Chciałabym polecić Wam książkę, której nie czytałam, ale która została mi polecona, przez osobę orientującą się w temacie. Tytuł jest hitem sprzedażowym ostatnich tygodni. Skoro zaś cieszy się zainteresowaniem – warto się z nią zapoznać.

Proponuję drugie wydanie pozycji „Giełda. Podstawy inwestowania„. Jest to wydanie rozszerzone, w stosunku do pierwszego. Co do zawartości – opis znajdziecie w naszej księgarni, pozwolę sobie powtórzyć opinię kolegi: fachowa wiedza zebrana w jednej książce, znakomita pozycja dla każdego, kto rozpoczął lub chciałby rozpocząć, przygodę z inwestowaniem.

Od siebie mogę dodać tylko informację ad. wydania 🙂  Nie jest to tylko tekst- tematy są ilustrowane tabelami i wykresami. Przejrzawszy zawartość – przyjazny język, myślę, że również kompletny laik będzie wiedział, o co chodzi. Dobra książka również dla piszących prace magisterskie w temacie giełdy, inwestowania, rynków kapitałowych. Nic, tylko kupić i zacząć inwestować.

Jeśli znacie już „Giełdę. Podstawy inwestowania” – zapraszam do zapoznania się z pozostałymi tytułami p. Zaręby.

Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie II rozszerzone – Adam Zaremba
Do rozważnych zysk należy! Na co zwracać uwagę przy wyborze domu maklerskiego? Jak niwelować ryzyko? Czym jest system notowań? Co warto wiedzieć o zleceniach? Jak działają instrumenty rynku kapitałowego? W jaki sposób zarządzać portfelem, aby zarabiać?… więcej…

Przeczytaj także